2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Öyle dedi doktorum doğal transfer gibi olacak sadece biraz destekleyeceğiz yumurtayı dedi bakalım hayırlısı ☺️
Famara nın diğer versiyonu letü ile doğal siklus ilerledik.Yumurta büyütüldü boyu 15 e gelince bıraktım ilacı yani cuma günü yarın gittiğimde bi aksilik olmazsa büyümesinde çatlatma iğnesi ile transfer günü verecekler

Ya süpersiniz leb demeden leblebiyi anlamak diye buna derim 🙏🧿💐 çok teşekkür ederim 🙏benim tüp bebek doktorum da doktorumla gorustun mu bırakacak misin kullanmaya devam mı edeceksin dedi bende evet dedim bir süre daha kullanacağım dedim ama prosedür güncel olarak nasıl bilmiyorum. Gebelikte en azından 12. Haftaya kadar önemli gibi geliyor 🙃😊🫣💐
Bnde kullanıyorum ama mide bulantısı ve ishal yapıyor. Sizde de böyle etki yaptı mı

Famara nın diğer versiyonu letü ile doğal siklus ilerledik.Yumurta büyütüldü boyu 15 e gelince bıraktım ilacı yani cuma günü yarın gittiğimde bi aksilik olmazsa büyümesinde çatlatma iğnesi ile transfer günü verecekler
Kaç günde büyüdü acaba ? Bende acaba kaç gün sürer diye aşağı yukarı merak ediyordum

Merhaba benimde teze transfer 3. Gun embriyosu 5. Günümdeyim progestan fitil ve kalcadan iğne göbekten de clexone iki adet kullaniyorum
Aynı gün 3. gün embriyosu transfer olmuşuz kader arkadaşım. Herhangi bir belirtim var mı?
Benim ara ara kasığım ağrıyor ve gaz sancısı var. Göğüslerim şiş değil ama dokununca acıyor

Ne güzel maşallah ben kullanamıyorum ama direncim var ne yapıcam bilmiyorum
2019 demek istemiştim 🫣 benim pcos um var. Yumurtlama için bile metforminin desteğine ihtiyacım var. Kilom da bayağı vardı biraz verdim ama hala yeterli değil. Yani ben kullanmak zorundayım. Hekime danışabilirsiniz ben bu sorunları yasamadigim için nasıl düzelir bilmiyorum ama 2 hafta falan düzenli kullansaniz bile vücudunuz ilaca alismiyor mu? 😊

2019 demek istemiştim 🫣 benim pcos um var. Yumurtlama için bile metforminin desteğine ihtiyacım var. Kilom da bayağı vardı biraz verdim ama hala yeterli değil. Yani ben kullanmak zorundayım. Hekime danışabilirsiniz ben bu sorunları yasamadigim için nasıl düzelir bilmiyorum ama 2 hafta falan düzenli kullansaniz bile vücudunuz ilaca alismiyor mu? 😊
Bnde aynı pcos var kilo sorunum yok çok şükür. Hayır alışmıyor konuştuğumda da yapıcak bişey olmadığını söyledi 🤷🏻‍♀️ Kilo verdim bazen düzeliyormuş verince söyledim tekrar bakalım düzelmiştir belki diye gerek yok kullanmaya devam edeceksin dedi

Bnde aynı pcos var kilo sorunum yok çok şükür. Hayır alışmıyor konuştuğumda da yapıcak bişey olmadığını söyledi 🤷🏻‍♀️ Kilo verdim bazen düzeliyormuş verince söyledim tekrar bakalım düzelmiştir belki diye gerek yok kullanmaya devam edeceksin dedi
Anladım pcos varsa gerekiyor umarım en kısa sürede alisirsiniz 💐😊

X