2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Ben transferden önce kullandığımda aynı olmuştu doktoruma yazdım yanlış uygulama yapılmış daha derine yapılması gerekiyor hemşireyi değiştir yoksa progestanın iyi seviyede olmaz seviye de iyi olmazsa transferin iptal olabilir dedi hemşire bulamamıştım o sebepten kalçadan olan iğneyi göbeğe çevirdi sabah akşam progestan dex 25 mg vuruyordum kendim göbekten etki aynı sadece tek farkı kalçadan olanı devlet karşılıyor göbekten olanı karşılamıyor ben ücretli almıştım daha sonralarda çok iyi yapan bi
Hemşire buldum aile hekimi hemşiresiydi sırf o sebepten aile hekimimi değiştim o hemşireye iğne yaptırabilmek için ilk haftalarda sürüntü şekilde kanamam olmuştu o zaman da hem göbekten yapıyodum progestanı hem fitilimi yapıyodum günde 4 e çıkarmıştı doktorum hemde gün aşırı kalçadan iğne yaptırıyodum progestandı yine ama daha hafif diye promester diye bi iğne vermişti onu kalçadan sorunsuz yaptırmıştım benim tecrübem bu şekilde umarım faydası olur
Canım sürekli farklı kişiler yapıyor ama yağlı bir ilac oldugu için ister istemez ici öyle olacak normal evet devlet karsılıyor bi nebze iyi benm için zaten yeterince özele yatırdım parayı bu bizi rahatlatır cocuklar için cekiyoruz işte nasip🥹

Merhaba arkadaşlar, 30 temmuzda transfer olmuştum. Cuma günü testimi yaptırdım ve sonuç malesef negatif çıktı. Donmuş embriyomda kalmadığı için tedavim tamamiyle bitti. Bir daha da tüp bebek tedavisi görmeyi açıkçası düşünmüyorum, bebek hikayesi benim için tamamen kapanmış oldu. Herkese başarılar, bolca şans, bolca dirayet dilerim. Umarım Allah bana vermediğini sizden esirgemez ve yavrularınıza sağlıkla sıhhatle kavuşursunuz

Bana adetin 2.günü başlayacaksın 5 gün sabah akşam femara kullanacaksın sonra gonalf vereceğim dedi
Yani dediğim gibi büyümeye geçtiğinde iğneye başlıcaksınız aşılama gibi devam ediyor süreç sadece aşılama değil transfer oluyorsunuz. Çatlatma iğnesinden bi gün sonra aşılama oluyor ama transferi iğneden bi kaç gün sonra duruma göre bi hafta içinde yapıyorlar

Merhaba arkadaşlar, 30 temmuzda transfer olmuştum. Cuma günü testimi yaptırdım ve sonuç malesef negatif çıktı. Donmuş embriyomda kalmadığı için tedavim tamamiyle bitti. Bir daha da tüp bebek tedavisi görmeyi açıkçası düşünmüyorum, bebek hikayesi benim için tamamen kapanmış oldu. Herkese başarılar, bolca şans, bolca dirayet dilerim. Umarım Allah bana vermediğini sizden esirgemez ve yavrularınıza sağlıkla sıhhatle kavuşursunuz
Çok özel değilse neden bırakıyorsunuz? Çözümsüz bir durum mu var yoksa siz mı yoruldunuz ? 🥺 süreçler yıpratıcı ani karar vermeyin lütfen 🙏

Aynı gün 3. gün embriyosu transfer olmuşuz kader arkadaşım. Herhangi bir belirtim var mı?
Benim ara ara kasığım ağrıyor ve gaz sancısı var. Göğüslerim şiş değil ama dokununca acıyor
Aynı şeyler bende de var ekstra olarak gece her saatte bir uyanıp tuvalete gidiyorum birde cok fazla şeffaf akıntım var

Kaçıncı denemeydi? Eğer neden ekonomik değilse pes etmeyin lütfen, biraz ara verip dinlenince belki fikriniz değişir🌸 çok geçmiş olsun..

Yani dediğim gibi büyümeye geçtiğinde iğneye başlıcaksınız aşılama gibi devam ediyor süreç sadece aşılama değil transfer oluyorsunuz. Çatlatma iğnesinden bi gün sonra aşılama oluyor ama transferi iğneden bi kaç gün sonra duruma göre bi hafta içinde yapıyorlar
Tamam canım bilgi verdiğim için teşekkür ederim ☺️

Merhaba neyin nasil ne zaman bizi bulacağını bilemeyiz belki pes ettiğimiz yerde hersey cok daha güzel olabilir Rabbim yeni kapılar açabilir ama yeter ki umutsuz olmayın 🌸🌸

🙏🏻🙏🏻 doğal yolla hamile kalırsınız inşallah.
Rabbimin mucizesi bitmez. Size de mucizelerini göndersin inşallah 🙏🏻

Kızlar bende transferin 3.günündeyim bende 3.gün embriyosu göğüs sızlaması ağrısı oluyor mu size de
Yani evet oluyor fakat bu belirtiler ilaçtan dolayı oluyor büyük ihtimalle 3. Gün embriyosunun tutunmasi 4-5. Günde oluyormus ve 6. Gun itibari ile beta hcg degeri artmaya başlıyor sonrasında belirtiler basliyor diye ilaçtan dolayi olduğunu düşünüyorum

X