2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Balım beta yaptıkk bugün 2 gün öncede yapmıştık 0.26 çıkmıştı bugün 3.5 olmuş sence nasıl?
Bana 02.08 de embriyo transferi oldu. Şu an 5. Gunumuzdeyiz ve erken canım. Üzülme ve bence test tarihine kadar yapma canım. Bence merak etmek üzülmekten yeğdir canım. Önceki transferimde bende test yapmıştım sonra ilaçları bile kullanmak içinden gelmiyordu sürekli ağlıyordum bu sefer kendime söz verdim günü gününe öğreneceğim diye

Heyecan var gibi de yok gibi de. Kendi kendimi ne üzmek istiyorum ne de heveslendirmek. Aradayım yani ne hissetmek doğru bilmiyorum. Ama ağlamak geliyor içimden. Rabbim hayırlısını versin
Bu arada ilk gün dinlendim. Normal hayatıma devam ettim evde yürüdüm. Kam dolaşımı olsun diye. Temizlik vs yapmadım ama. Yatarken de her türlü yattım zaten ilaçlar o kadar ağır geliyor ki yatmıyorum resmen bayılıyorum

İnşallah yarın mutlu haber verirsiniz Allah'ım rast getirsin. Sağlıklı ömürlü evlatlar nasip etsin kaç gündür superim sıkıntı yok modundaydim bugün ağlama krizi tuttu. Bu ilaçlar da benim duygu durumumu alt üst ediyor

Hem de nasıl

Belirtileriniz varmı peki kızlarr
Hemen hemen hiç yok, arada kasiklarda batma ama o da ilaç etkisi olabilir
Kızlar sürekli yatıyor musunuz napyosunz
İlk 3 gün daha cok dinlendim. Suan çalışıyorum günde 5 bin adım falan atıyorum araç kullanıyorum kısaca normalime döndüm

Anladım canım ben kendim yapmadım enfeksiyon kaptım diye doktorum yaptırıyor yarın yine yaptıracak

Benimde bu akşam kasıklarımda hafif ağrı hissettiğim oldu adet sancısı gibi kısa kısa
Hadi inşallah belirtidir balımm bende perişan oldum 3 gündür bugün 3 hastanede kan aldılar her yerim delik deşik oldu aşırı yorgunum az önce geldim daha. Çok öpüyorum sizi dikkatli olun kendinize ve bebişlerinize dikkat edin

Geçmiş olsun canım bende seni çok öpüyorum

Amin cümlemize nasip etsin ilaçlardan hormonlardan neye nasıl tepki vereceğimi şaşırdım.

Çok geçmiş olsun bence sizin gebelik olcak gibi ya öyle hissettim beta da ufak tefek kıpırtı var bence. İnş daha çok yükselsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…