2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Kızlar selam 2sinde opu oldum sadece sol yumurtalık 7 yumurta toplandı 6 tanesi döllendi dediler 1 tane 3. Gün 8 hücreli embriyom donduruldu bugün 5.gün 4bc embriyom donduruldu geriye 3 tane kaldı onu da yarına kadar yani 6.güne kadar izleyip istediğimiz durum ve kalitede olursa dondurucaz dediler nasıl sizce?
Bir de biz eşimle 2 tane transfer edilmesini istiyoruz biri 3.gün biri 5.gün transferi yapılıyor mu

Bence sayı iyi kuzum 6. Güne gelirse de daha da kalitesi olur ama ben 3. Ve 5. Gün aynı anda oluyor mu bilmiyorum

Canım öncelikle hayırlısı olsun inşallah olumlu bir sonuç alırsın emekleriniz boşa çıkmaz
Hidrosalpenks tanısı tam olarak ne zaman konuldu?Bende aynı sorundan dolayı doğal yolla gebe kalamıyorum içleri ödem ve sıvı dolu tıkalı olduğu için 6 ay önce tüplerim alındı ondan sonra transferim yapıldı doktorun nasıl bilgi verdi alınmadan yapılacağı konusunda oluyor muymuş benimki olumlu konuşmamıştı keşke bende aldırmasa mıydım acaba bilgi verebilir misiniz

Benim de 5AA Ama hiç belirtim olmadığı için heveslenemiyorum

Bence iyiki aldirmissiniz benimkide aynı sorundu tikali tupler ben hem rahim filmi cektrdm açılmadı hem tup actirma ameliyati oldum yine olmadı sonra arastrdm tup bebege başlamadan aldrmistim ve doktorum kesinlikle iyi yapmssn sen aldrmasaydn ya ben aldrtirdm yada baglatrdm bu şekilde baslamazdk dedi çünkü tuplerden rahime sürekli sizinti seklinde sıvı alarmsız ve embriyonun tutulmasını engellenmiş sanki düşürürmüş

Aslında tanıyı başka doktor koydu. Ama tek doktor yorumluyla bu kadar radikal bir karar vermek istemedim. Sonra başka doktora gittim. Cd yi gösterdim. O da evet her iki taraflı var ama denenebilir transfer dedi. Tutmazsa o zaman kapatırız dedi. Benim de aklıma yattı. Geri de 3 tane daha kaliteli embriyom var çok şükür.

Bana da aynı bilgi verildi alsak da almasak da gebe kalamazsın dedi tüp bebek bile olsa sıvı düşürür embriyoyu demişti o yüzden aldırdım

Geride embriyolarınızın olması çok güzel bu transfer inşallah pozitif olur tüm kalbimle dua ediyorum ama eğer ki negatif alırsanız da tüplerinizi aldırmaktan korkmayın malum anne olmak için her yol mübah ben aldırdım çok şükür beklediğim kadar ağrılı olmadı kapalı ameliyat yapıldığı için çabucak toparlandım sadece tuvalete çıkarken korktum biraz o da dikişleri zorlamamak için

Kızlar birşey sormak istiyorum çünkü artık tüm yalan yanlış testler banamı denk gelir diye düşünmekden kafamı alamıyorum gecen ay artımed testım hep silik cizgi pozitif cıkıyordu burdaki kızlar uyarısı üzerine bir daha almadım eşim test getirmiş bugun markası first gün içerisinde bir saat idrarımı tutarak testi yaptım ve silik cıktı ilk dk da desem yalan olmaz güvenebilirmiyim sizce bu arada adetime 3 var

Eklentiler

• IMG_1990.jpeg
    123,8 KB · Görüntüleme: 35
Kızlar benim 3. Gün embriyosu 2 adet bugün trasnfer günü ile birlikte 6. Gün sabah dayanamadım test yaptım negatif hiç silik dahi çıkmadı
3. Gün embriyosu için 6. Gün çok erken. Ayrıca transfer gününü saymayacaksın yani 5. Gün durduk yere üzüyorsun kendini çok çok çok erken. 3. Günler 5. Günlerden daha geç tutunuyor dolayısıyla beta daha geç yükseliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…