2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Geride embriyolarınızın olması çok güzel 🙏🏻 bu transfer inşallah pozitif olur tüm kalbimle dua ediyorum 🙏🏻🙏🏻🙏🏻 ama eğer ki negatif alırsanız da tüplerinizi aldırmaktan korkmayın malum anne olmak için her yol mübah ben aldırdım çok şükür beklediğim kadar ağrılı olmadı kapalı ameliyat yapıldığı için çabucak toparlandım sadece tuvalete çıkarken korktum biraz o da dikişleri zorlamamak için
Çok teşekkür ederim. İnşallah hepimiz güzel sonuçlar alırız. Evlatlarımızı sarar sarmalarız 🙏🏻

Kızlar birşey sormak istiyorum çünkü artık tüm yalan yanlış testler banamı denk gelir diye düşünmekden kafamı alamıyorum gecen ay artımed testım hep silik cizgi pozitif cıkıyordu burdaki kızlar uyarısı üzerine bir daha almadım eşim test getirmiş bugun markası first gün içerisinde bir saat idrarımı tutarak testi yaptım ve silik cıktı ilk dk da desem yalan olmaz güvenebilirmiyim sizce bu arada adetime 3 var
Benim de aynı böyleydi kuruduktan sonra daha net çıkıyodu ve gebeydim

Eklentiler

• 28BFFA3B-4A75-4125-A81F-F9D5FA377AFC.jpeg
    28BFFA3B-4A75-4125-A81F-F9D5FA377AFC.jpeg
    58,2 KB · Görüntüleme: 21
Canım öncelikle hayırlısı olsun inşallah olumlu bir sonuç alırsın emekleriniz boşa çıkmaz
Hidrosalpenks tanısı tam olarak ne zaman konuldu?Bende aynı sorundan dolayı doğal yolla gebe kalamıyorum içleri ödem ve sıvı dolu tıkalı olduğu için 6 ay önce tüplerim alındı ondan sonra transferim yapıldı doktorun nasıl bilgi verdi alınmadan yapılacağı konusunda oluyor muymuş benimki olumlu konuşmamıştı keşke bende aldırmasa mıydım acaba bilgi verebilir misiniz
Benimde bu 3. Tüp bebek denemem ilk ikisinde başka bir merkezdeydim doktor hiçbir şekilde bundan bahsetmedi. Şimdi bu transferimi yapan doktorum (ultrasonda ilk muayenesinde dedi şüpheleniyorum diye) elimizde embriyo var bence bir kere deneyelim eğer olmazsa sağ tüpüm alinacak. Sol tupum zaten dış gebelikten dolayı alınmıştı. Yani tüpte sıvı birikimi varsa sadece zarar veriyor. Benim şüpheli olduğu için bu şekilde ilerledik . Yani aldirmakla çok doğru bir karar vermişsiniz 💐

Benimde bu 3. Tüp bebek denemem ilk ikisinde başka bir merkezdeydim doktor hiçbir şekilde bundan bahsetmedi. Şimdi bu transferimi yapan doktorum (ultrasonda ilk muayenesinde dedi şüpheleniyorum diye) elimizde embriyo var bence bir kere deneyelim eğer olmazsa sağ tüpüm alinacak. Sol tupum zaten dış gebelikten dolayı alınmıştı. Yani tüpte sıvı birikimi varsa sadece zarar veriyor. Benim şüpheli olduğu için bu şekilde ilerledik . Yani aldirmakla çok doğru bir karar vermişsiniz 💐
İnşallah güzel sonuçlar elde ederiz hepimiz 🙏🏻

X