2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Kuru kayısı da tüketmek iyi
Evet haklısınız ama kuru kayısı çiğ badem işte meyveli yoğurt bide suyu çok tüketiyorum kabak çekirdeği yiycem şimdide gidip gelip süreklide kuru kayısı atıyorum ağzıma

Avakoda güzel hiç bulamıyorum ben sert olunca sla yumusamıyor beni ainir ediyorlar yumusada kötü yumusuyor
Yumuşaması için tavsiye : elma muz şeftali gibi meyveler ile bir araya ışık ve hava almayacak şekilde koyarsa çok hızlı yumuşar, ben genelde çok alıp elmaların yanına atıyorum.
Kizlar bir soru daha: transferleriniz arasi ne kadar ara verdiniz? Doktorunuz ne onerdi??? 1 ay beklemek, 2 ay beklemek, hemen ust uste yapmak gibi?
Canım bende kenarda embriyo yok, hemen yeniden ilaçlara başladım, beklemedim. Daha evvel tutmuştu, kalpleri durdu kürtaj oldu sonraki regl hemen kontrol ve yeniden başladım yumurta toplama vs ile ilerledim ama bende yaş sorunu var.
Kızlar konu belki size garip gelebilir ama bebeğiniz eğer pozitif sonuçlanıp size tutunursa burcu ne olacak benimki olursa Boğa
İki burcu da severim, koç ile daha iyi anlaşırım

Ben akrep Burcu’yum çocuğum boğa olması iyi koç ile kendimi düşünemiyorum

5 Ağustos yumurta toplamam yapıldı, her iki yumurtalığımda çikolata kisti var 5/6 cm civarı. 2 yumurtam toplandı, bugün embriyolog aradı 1 tanesi döllenme yolunda diye, yaşım 33. Olsa da olmasa da hayırlısı diyorum. Nasipse eğer bu dünyaya geleceği varsa gelir eğer nasip değilse ne yapsak boş.

Hakkınızda hayırlısı olsun inşallah

Hakkınızda hayırlısı olsun cnm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…