2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

T tupbebekhikayemm kuzummm nerdesin sesin çıkmıyor
Canım iki gündür hastanelerdeyim ateş ve enfeksiyon çıkıyor tutmama riski çok yüksekmiş 🥹 tahlil manyağı olduk iki gündür yarın yine gideceğim doktor da çok endişeli enfeksiyon nedenini bulamiyorlar sürekli de yükseliyor ilaçta veremiyorlar kadınsal bir enfeksiyon değilmiş ama genel nedenini bulamadilar yarın yine çağırdılar modum çok düşük dua edin🥹

Canım iki gündür hastanelerdeyim ateş ve enfeksiyon çıkıyor tutmama riski çok yüksekmiş 🥹 tahlil manyağı olduk iki gündür yarın yine gideceğim doktor da çok endişeli enfeksiyon nedenini bulamiyorlar sürekli de yükseliyor ilaçta veremiyorlar kadınsal bir enfeksiyon değilmiş ama genel nedenini bulamadilar yarın yine çağırdılar modum çok düşük dua edin🥹
Yaaa canım benim çok geçmiş olsun 🥹

İlk deneme öyle oluyor stres daha yüksek oluyor benim öyleydi en azından bende ikinci denemedeyim daha rahatım ne kadar az stres olursanız o kadar iyi gelişir herşey size önerim ❤️
İlk deneme öyle oluyor stres daha yüksek oluyor benim öyleydi en azından bende ikinci denemedeyim daha rahatım ne kadar az stres olursanız o kadar iyi gelişir herşey size önerim ❤️
yani kaderci bi insanım kendimi telkin ediyorum. Gerçekten elimizden ne gelirse yaptık. Gerisi takdiri ilahi. Süreç ne kadar uzun sürer bilmiyorum. Çalışırken bi yandan çok zor oluyor sürekli hastane için izin almak

5 Ağustos yumurta toplamam yapıldı, her iki yumurtalığımda çikolata kisti var 5/6 cm civarı. 2 yumurtam toplandı, bugün embriyolog aradı 1 tanesi döllenme yolunda diye, yaşım 33. Olsa da olmasa da hayırlısı diyorum. Nasipse eğer bu dünyaya geleceği varsa gelir 🙏🏻 eğer nasip değilse ne yapsak boş.
Merhaba bu sefer böyle olması gerekiyormuş. Umarım bir sonraki denemenizde istediğiniz Z gibi umut ettiginiz gibi olur sureciniz. Hangi merkeze hangi doktora gidiyorsunuz tüp bebek için

Benim öyle bir ihtimalim yok, devlette çalışıyorum. Dün yumurta toplama yapıldı anestezi ile ve çok ağrım oldu bugün işe gittim iki büklüm. Kontrollere vs çok izin aldığım için huzursuz oldum
Allah kolaylık versin inşallah 🙏🏻

Ağrıların sebebi enfeksiyonmuş canım çok fazla ağrısı olanlar dikkat etsin mutlaka doktora danışsin.
Tabii zaten çok erken reaksiyon vermesi imkansızda ben psikolojiktir diye düşünmüştüm aslında senin durumu İnşallaj bi an önce iyileşirsin sağlığına kavuşursun 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

X