2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Bende aynı durumdayım bu transferimde, bir öncekinde attığım adıma dikkat ediyordum şimdi tamamen saldım mükemmel bir rahatlık değil mi
Katılıyorum kafaya takmak bi işe yaramıyor belirti var mı yok mu anlamıyorum çünkü dikkat etmiyorum bi transferin ilk günü bayıldım ben belki görmüşsündür o var başka bi durum olmadı

Katılıyorum kafaya takmak bi işe yaramıyor belirti var mı yok mu anlamıyorum çünkü dikkat etmiyorum bi transferin ilk günü bayıldım ben belki görmüşsündür o var başka bi durum olmadı
Evet gördüm ve çok üzüldüm dua ettim senin adına eminim bir şey olmamıştır. Çünkü Rabbim gerekten nasip edecekse onları koruyor zaten olmazsa da yine biliyorum ki bizlerin iyiliğine. Oyüzden hiç üzme kendini lütfen olur mu

hoş geldin canım, inşallah pozitif haberini ardından da sağ salim kucağına aldığının haberlerini de duyarız :)
prednol, duphaston yok bende onların yerine yerine clexane kan sulandırıcı var diğerleri tamamen aynı :) normal hepimiz ilaç bombardımanındayız. allah emeklerimizi boşa çıkarmasın, hayırlısı ile sağlıkla sıhhatle kucaklarımız dolsun.

Yaaa çok teşekkür ederim o gün neden öyle oldu anlamadım bu benim başıma gelen 2.bilinç kaybı yaşama olayı Allah kimseye göstermesin çok kötü ilki de tedavi sırasında kan verme zamanında yaşanmıştı o zaman hastaneydim hemşireler müdahale etmişti bu sefer eşim müdahale etti sağolsun en büyük destekcim ilk başlarda anlamıyordu ama süreçte benle daha çok vakit geçirmeye başladıkça yaşadıklarıma üzülmeye başladı Buda olmazsa biraz ara verelim senin sürekli ilaç kullanmanı istemiyorum dedi . Bende bu süreçte aldığım kiloları veririm 89 la başlamıştım 98 kilo oldum belki bi 3 ay ara veririz sonra da özele başlamayı düşünüyoruz

Evet Malesef olmadı yıkılmış durumdayım ınsallah siz güzel haberler alırsınız
Her bitiş yeni bir başlangıç umudunuzu yitirmeyin bize de kolay değil böyle şeyler söylemek tüm samimiyetimle kalbimle söylüyorum sizi en iyi bizler anlarız inşallah yeni süreçte herşey gönlünüzce olsun

Yeni süreciniz nasıl olacak planladınız mı
Bende de eşimde de aslında bir sıkıntı yok. Degerlerımız normal ilk tüp bebek denememızdı.5aa güzel bir embriyoydu ama tek oluşmuştu.Döllenme de bir kalıte problemı olduğunu düşünüyorum kendi fikrim .onun için bi sure yumurta ve spermı kaltelısetırmenın yollarını ararım sanırım .dr beyle adetlıyken görüşeceğim

Tamamen dengeli düzenli beslenme ve spor

Amin inşallah sağlıcakla kucağımıza almak nasip olur

Devlette ilgili yorumlarınızı okudum bizim sebepsiz infertilite olduğu için biz direk özelde başladık ve ben çok memnunum doktorumdan inşallah hiç başka bir yer araştırmanıza gerek kalmaz bu sefer pozitif görürsünüz

İnşallah dua ediyorum ama yaşadıklarımdan dolayı biraz umutsuzum pozitif görmekten yine de pozitif olmaya kalmaya çalışıyorum

Çok geçmiş olsun umudunuzu sakın kaybetmeyin. Ben bu sürece başlamadan önce diyetisyen desteği ile bir diyet uyguladım ve yumurta kalitelerinin bu nedenle iyi olduğuna inanıyorum. Son zamanlarda fonksiyonel tıp olarak özellikle tüp bebek tedavilerinde çok uygulanmaya başlamış. Bağırsak eliminasyon diyeti Bi araştırmanızı tavsiye edebilirim

İnşallah dua ediyorum ama yaşadıklarımdan dolayı biraz umutsuzum pozitif görmekten yine de pozitif olmaya kalmaya çalışıyorum
İnanın bende kaç gündür acildeyim kanımda enfeksiyon çıktı crp değerim yükseldi ilaçta kullanamıyorum bu süreçte dua ediyoruz bol bol Rabbim nasip ettiyse bizimle kalmanın bir yolunu bulurlar inşallah savaşçı embriyolar olurlar her birimizinki

Aslındaa kalitesi çok iyiymiş niye tutunmuyor yinede anlamıyorum benimde 4a bekliyorum sonucu. Olmazsa bidaha deniycem ama 5a kalıte cok ıyı daha ne yapalım yıyelım içelim bilmiyorum ya

Selaam, girmeyeli yeni hamileler olmuş tebrik ederimm:)) negatif arkadaşların da inşallah bir sonrakinde hemen olsun daha çok uğraştırmadan.
Ben bugün opu oldum kızlar, doktor geçen gün büyük ihtimal 7 folikül toplanır demişti ,hatta üzülmüştüm yazmıştım buraya. Ama bugün 14 toplanmış çok mutlu oldumm:)) Biraz küçük olanları da topladım, büyük ihtimal 10 tanesi olgun çıkar diye düşünüyorum dedi, 3-4 saate arayıp bilgi vereceklermiş önümüzdeki birkaç gün merakla embriyocukları beklemece...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…