2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Merhaba regl günümde betam 17 idi iki gün sonra yani dün de 55 çıktı ama bugün kasık ağrım ve gögüs ağrım kayboldu zaten çok hafifti ama hiç yok sizce kimyasal olabilir mi çok korkuyorum

Merhaba regl günümde betam 17 idi iki gün sonra yani dün de 55 çıktı ama bugün kasık ağrım ve gögüs ağrım kayboldu zaten çok hafifti ama hiç yok sizce kimyasal olabilir mi çok korkuyorum
Kimyasal olanda yükselme böyle olmuyor gayet iyi yükseliş şuan için kötü düşünme . Bulgular gunluk bile değişiyor kendini çok dinleme yani heran tehlike var zaten rabbim saglikla kucağımıza aldirsin gepimizin

Benimde devamlı bulantı var. Sabahları cok kötü oluyor diş fırçalamak falan çok zor oluyor mesela. Bir de ne yesem mideme yakışmıyor hep ekşi.
Benim de bugün öyle oldu azcik tost yapmıştım öğlen pesto sos koymustum onu yediğimden beri bulanıyor zehirlendim mi diye bile korkmaya başladım ya her şeyden artık suphe duyuyorum

Kızlar 6+4 ten selamlar günümün çoğu uyuyarak geçiyor uyanamıyorum. Sabahları mide bulantısı yaşıyorum ama prillam dr. İlaç iyi geliyor gün içinde mide bulantısı yaşıyorum tadım tuzum yok yani 😣

Kızlar merhaba. Hepimizin bebisleri hayırla gelsin sağlıkla gelsin. Bende 4+6 haftaligim şuan. Bende de geçen haftadır kasik ve bacak ağrım var . Huzursuz ediyo beni. Var mı bu durumda olan. Bazen aklıma enfeksiyon mu var acaba diyorum ama. İdrar temiz çıkmıştı. Vajinal akıntım koku vs de yok. 🙄

Kızlar merhaba. Hepimizin bebisleri hayırla gelsin sağlıkla gelsin. Bende 4+6 haftaligim şuan. Bende de geçen haftadır kasik ve bacak ağrım var . Huzursuz ediyo beni. Var mı bu durumda olan. Bazen aklıma enfeksiyon mu var acaba diyorum ama. İdrar temiz çıkmıştı. Vajinal akıntım koku vs de yok. 🙄
bende de agri vardi düne kadar , bugun agrim azaldi hafiften bulanti basliyor sanki

Bende de oluyordu yerini bulantıya bıraktı😣

X