2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
,
Ya kizlar ben gunde 2-3 prilam icmezsem kusuyorm hem de 4-5 defa. Her gun iciyorm bugun icmiyim dedm perisanm kusmaktan. Daha ne kadr kullanacam kac paket bitirdm. Hala ayni durumda olan var mi. 14 hafta oldm
Ben 15. Haftada bırakabildim. Hala arada bulantı ve kusma oluyor ama eskisi gibi değil. Ben de hiç bitmeyecek sanmıştım.

Ya kizlar ben gunde 2-3 prilam icmezsem kusuyorm hem de 4-5 defa. Her gun iciyorm bugun icmiyim dedm perisanm kusmaktan. Daha ne kadr kullanacam kac paket bitirdm. Hala ayni durumda olan var mi. 14 hafta oldm
Canım ama senin enfeksiyon vardı dimi o bulantıyı tetikliyor bence yani sadece hamilelikten değil sanki senin durum.

ben ilaclik degilim gibi ama toplasan 5 kere kusmadimda 3 4tur ama kustummuda asla tutamiyorum bulantimi ve gercekten 1 tane 100 taneye bedel seklinde oluyo ama 1 kere tam oluyo sonrasi sanki hic bulanmamis gibi bi hissiyat bebekten mi bilemedim durduk yere degil mutlaka bi yemek sonrasi oluyo anlamadim valla ozellikle ikidir ispanak sonrasi oluyo ama ilk yedigimde sonraki gun atiyorum ispanak yine yedim tik yok

Bu sefer de bugün niye az hareket etti falan dicez galiba, sanırım annelik hep tedirginlik hali

Bu sefer de bugün niye az hareket etti falan dicez galiba, sanırım annelik hep tedirginlik hali
Benim ikinci aslında ,7 yaşında bir oğlum var . Neden böyle oluyor bilmiyorum,bir düşük yaşadım arada o mu etkiledi nedir artık ,hayırla sağlıkla gelsin diye dua ediyorum

Aynı durum bendede var malesef her kontrolde geriliyorum doktor kalp atışını dinlettiğinde bir oh çekiyorum
valla esim hakli ya diyoki bu cocuk sana inat seni haksiz cikartmak icin sim siki tutundu nezaman korksan tedirgin olsan acile gitsek cocugun kalp atisini duydun hadi onu gectim tedirgin oldugumda kalp atisini duymaya gittigimde beni kaydirak etmis kayiyodu bebem bana inat tutundu gercekten iyikide tutundu

Benim ikinci aslında ,7 yaşında bir oğlum var . Neden böyle oluyor bilmiyorum,bir düşük yaşadım arada o mu etkiledi nedir artık ,hayırla sağlıkla gelsin diye dua ediyorum
valla ilkte olsa 2 3te olsa kotu seyler allah yasatnasin ama yasansada yasanmasada sanirim insan ve kadin dogasi vicdan varsa kesinlikle panik atak oluyosun analik delilik gercekten saglikli olsunlarda evlatlarimiz

valla ilkte olsa 2 3te olsa kotu seyler allah yasatnasin ama yasansada yasanmasada sanirim insan ve kadin dogasi vicdan varsa kesinlikle panik atak oluyosun analik delilik gercekten saglikli olsunlarda evlatlarimiz
Analık delilik zaten sanki doğdular da endişe bitti mi ,ben hala oğlum okuldayken telefon çalsa acaba ne oldu diye nefesimi tutuyorum Allahım hep iyi günlerini göstersin bizlere

Çok şükür canım bazen ne desekte olmaz, ama bazende ne kadar korksakta bebişlerimiz öyle sıkı tutunur ki sağlıkla gelsinler hep güzele inanalım ilk bebeğin mi olacak canım

Yaaa ahssgh harikasın benimki de küsünce o kadar rahat ediyorum ki her gün aramıyor misss

Canım gebelik başından beri kasık ağrısı yaşıyorum ağladığımı biliyorum eğer kanama yoksa korkma benim sadece sırt üstü yatınca geçiyordu sürekli sırt üstü yattım meğer bebeğe az kan gidiyormuş sırt üstü yatınca Dr um yatma dedi aklında bulunsun sağa yada sola doğru uzan karnını yastıkla destekle

Canım o parlama vs görecek diye ödüm patlıyor detaylı ultrasona ben kesin korkarak gireceğim inşallah hepimiz güzel şeyler duyarız mutlu çıkarız ordan

Geldiğinde yaz bize fikir olsun canım hayırlı olsun inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…