2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Doktorlar da son adet tarihini baz alıyor diye kana takılmak istemiyorum 3 gün önce 70di yarın kan vermeyi düşünüyorum bakalım kaç çıkacak inşallah düzenli artmıştır 🤲🏻 bende geç yumurtladım sanırım ovülasyon takip etmedim o yüzden bilmemekte ne kötüymüş
Tabi önemli olan düzenli artış canım benim erken çatladı yumurtam bu ay

Öyle aman aman belirtim yok benim göğüslerim zaten test yaptığım zaman ağrıyodu şişmişti o hala devam ediyo gün içerisinde çok uykum geliyo ara ara uyuyorum bir de kasıklarımda ufak ufak ağrılar oluyo o kadar bunlar zaten en başından beri vardı bende 😄
Benimde kasıkta ağrılar vardı göğüste şişkinlik ama bu kadar şiddetli değildi 🤭

Ben çok üşüyorum normal mi acaba kızlar. Biz daha 4+0 ız bugün doktor 11inde çağırdı daha çok var meraktan çatlicam nasıl geçer kızlar bu zaman

Ben çok üşüyorum normal mi acaba kızlar. Biz daha 4+0 ız bugün doktor 11inde çağırdı daha çok var meraktan çatlicam nasıl geçer kızlar bu zaman
Hayırlı olsun canım 😍 bende ateş basması oluyor üşüme oldu mu hatırlıyorum ama zaman geçmiyor ama 🥲

Benim ayaklarım ve ellerim üşüyo genelde ama sonrasında sıcak basıyo 😄 zaten şuan erken doktor için kese vs gözükmez diye düşünüyorum ☺️ hepimiz zamanın geçmesini bekliyoruz valla 🤣 ben yaklaşık 3 haftalık falan öğrendim şuan 5 haftalık bir şekilde geçiyo işte ☺️

Bugün doktordan sonra bize de bilgi verin. Görürsünüz inşallah susam tanesini <3
Gittim geldim canım kesen olması gerektiği gibi dedi 5+3 dedi normalde kalp atışını görene kadar çoğunlukla risk var dedi ama senin için bunu söyleyemem tamamen sağlıklı bir gebelik dedi 2 hafta sonra gel kalp atışını bebeği görelim dedi bir kaç test istedi onları yaptırmadı 4.000 tuttu sadece kan ve idrar tahlili . Yarın devlet hastanesinde yaptıracağım
Lekelenme yerlesmeden kaynaklı olabilir ama yine de önlem amaçlı düşük önleyici ilaç ve iğne verdi

Gittim geldim canım kesen olması gerektiği gibi dedi 5+3 dedi normalde kalp atışını görene kadar çoğunlukla risk var dedi ama senin için bunu söyleyemem tamamen sağlıklı bir gebelik dedi 2 hafta sonra gel kalp atışını bebeği görelim dedi bir kaç test istedi onları yaptırmadı 4.000 tuttu sadece kan ve idrar tahlili . Yarın devlet hastanesinde yaptıracağım
Lekelenme yerlesmeden kaynaklı olabilir ama yine de önlem amaçlı düşük önleyici ilaç ve iğne verdi
Maşallah barekallah 😍😍😍 ne testleri istedi acaba ?

Ay maşallah çoook sevindim her şey harika geçmiş. Kan tahliline göre vitamin destek vs verecek herhalde. Harika haber bakalım benim yarın akşam 6da zaman geçmiyor

X