Popüler Konu 2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    195
ayh benim kurutmam suana kadar esimin sadece 1 yakali tshirtunu azcik cekti onun disinda sifir cekme ama bebisin esyalarini cekerse cok uzulurum yaa cok heveslenerek aldim her parcasini hele dun resim ekliyorum onu aldim el kadar sigcak mi acaba aglaya aglaya aldim ilk defa 0-1 0-3 aylik aldim asiri kucuk geldi gozume hele tayti cirpi gibi sjsjssj bide fikir verirse deneyimli anneler genel olarak sevinirim boyle sort tulumlar ilk aylar icin hava sicak olcak ya kullanisli oluyomu devamini aliyim mi bu tarz lcw asiri guzel yeni sezonlar gelmis zor tuttum kendimi
çok tatlılar ben kısa tulum giydirmiştim gün içinde , geceleri uzun tulum. 0-3 aylık da lazım ama max 1 ay kullanır. 3- 6 ay daha çok giyiyorlar. bir de tulum alırken önü komple fermuarlı olanlar çok rahat oluyor giydirip çıkarırken. bunlar benim oğlumdan kardeşine kalanlar 🥹

Eklentiler

• IMG_6760.jpeg
    IMG_6760.jpeg
    157,5 KB · Görüntüleme: 55
  • IMG_6759.jpeg
    IMG_6759.jpeg
    116,6 KB · Görüntüleme: 70
hangi programda attın canm. ben hep pamukluları seçip dolap kuruluğuna basıyorum her çamaşırda.neyse küçülmemiş sanırım geç okudum ben biraz 🤭☺️
Ben günlükte kurutuyorum bütün kıyafetleri ama dolap kuruluğunu kullanın demişti servisi arada da ona atıyorum bugünde ilk defa hassas kurutmayı denedim ☺️

bu üzerinde 3 yazanları neredeyse 3 hafta anca giydirmiştim 0-3 oluyor sanırım 3 yazanlar.

Eklentiler

• IMG_6762.jpeg
    IMG_6762.jpeg
    115,9 KB · Görüntüleme: 71
ben bugün nihayet dolapta yer açtım yazlık kışlık nevresim düzenlemeleri yaptım. yarın da oğluşun kıyafetlerini yıkarım ertesi gün de ütü yerleştirme inşallah 💕

Kızlar hangi hamile iç çamaşırını kullanıyorsunuz? Ben bir türlü içime sinen bulamadım alıyorum kalıyor öyle. Korseli istemiyorum pamuk ve rahat olsun istiyorum. Kullanıp memnun kaldığınız varsa atabilir misiniz??
Ben şu cins aldım 10 tane kadar ama rahat edemedim. Sezeryan olursa o zaman belki kullanırım . Onun yerine primark ‘dan L beden pamuklu normal bikini tipi aldım daha rahat oldu.
IMG_1809.jpeg

Ben şu cins aldım 10 tane kadar ama rahat edemedim. Sezeryan olursa o zaman belki kullanırım . Onun yerine primark ‘dan L beden pamuklu normal bikini tipi aldım daha rahat oldu. Eki Görüntüle 3430629
Yüksek bel olması en rahatı sanırım, hangisini alsam incecik geldi umarım bulurum rahat bir marka, arkadaşların attığını alıp bi denicem bakalım

Yüksek bel olması en rahatı sanırım, hangisini alsam incecik geldi umarım bulurum rahat bir marka, arkadaşların attığını alıp bi denicem bakalım
Bende 2/3 tane yüksek bel de var ama onlarla da rahat edemedim hem pantolon hem iç çamaşırı sıktı beni , istersen önce 1-2 tane alıp dene

Bir soru daha yenidoğan ve 0-3 ay kıyafetler aynı mı yoksa yenidoğan olarak ayrı mı almak lazım? Bende 3 takım hastane çıkışı var, bu yeter mi yoksa daha da almak lazım mı?

Çok güzeller 🌺İlk yıkamada biraz çekti ya da bebek hızlı gelişti o dönem. Yenidoğan bezi de 20 gün kullanabildim. 2 numara bezi de hızlı geçtik. Bi kaç tanesini önce dene istersen, hepsini bir atma :) İnşallah sorun olmaz. İlk bebeğim kış bebeğiydi 2 tane üst üste giydirirdim. Şimdi nasıl olacak ben de bilemiyorum 😅
sjsjjsjssj uf cekmesin ilk denemelerimi kendi aldiklarim uzerinden yapmicam net sjsjsjs ben bezlerden 1 tane 1no 1tane 2no molfix 3d aldim birde 1 tane 1no ve 2 no molfix pure aldim baskada almicam bezi yillik stoklamadikca kar edemiyosun zaten bide erkek bebek valla kacagi cok oluyomus sjsjsjs hangisinden memnun kalcaz bilmiyorum

çok tatlılar ben kısa tulum giydirmiştim gün içinde , geceleri uzun tulum. 0-3 aylık da lazım ama max 1 ay kullanır. 3- 6 ay daha çok giyiyorlar. bir de tulum alırken önü komple fermuarlı olanlar çok rahat oluyor giydirip çıkarırken. bunlar benim oğlumdan kardeşine kalanlar 🥹
yaaa cok tatlilaaar fermuarli bulursam ilk is oyle kapiyorum ama cok azlar ya hep citcitli buluyirum 😢

Kızlar göğüs kalkanı aldinizmi gereklimi dogum yapmış çevrem gogus pedi gereksiz dedi
Ben 2 haftadır gebe okuluna gidiyorun, Ebemiz göğüs pedlerini hiç önermiyorum enfeksiyon ve yara ihtimalini artırıyor günlük ped mantığında dedi. Onun yerine pamuklu kumaş koyun sık sık değiştirin ya da hiç bişey koymayın sütyeninizi sık sık değiştirin dedi. Sizle paylaşayım dedim. Ama tabi ben de ne olur ne olmaz bi paket göğüs pedi almıştım. Bi de sanırım hem diğer göğüsten akan sütü toplamaya yarayan hem de eller serbest sağım yapmaya yarayan mochi marka bi göğüs pompası var acaba o gerekli bişey mi ben de onu alıp almamak arasındayım

X