Popüler Konu 2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    195
sabahlık kullanmıştım ben mayıs sonu doğmuştu ama ameliyat sonrası üşümüştüm bir de hastanede ziyaretçi gelince üstüme atıyordum malum sütyen fln takmayınca rahat oluyordu kapatıyordu heryeri
Evet bir noktada bu da aklıma geldi aslında olmadı bi tane takım alıcam

Kırmızı da geldi pıhtılı şekilde kahverengi de benimkinin plesanta aşağıda olduğu için arada gelirmiş sizinki demi aşağıda
Benimde beneğin kafası yukarıda ayaklar aşağıda tekmeleyerek yapmış olması muhtemel :KK51: Dr sebep bulamadı ben bulunca evet ondandır belki dedi :KK48:

Bebek kaç haftalıksa o haftayı yazıyor tarihi yazıyor uçabilir yazıp kaşeliyor arkadaşıma devlet hastanesinde izin vermediler risk olmamasına rağmen özeller veriyor genelde rahat bir şekilde
ucaga binicegi zamanki hafta dimi izin alirkenki hafta degil sozlu olarak verdide yazilida verir herhalde araca izin vermedi yol 8.30 saat olmaz dedi bizde ucak ve otoyol olarak gidicez 3 saat oluyo toplamda insallah bisey olmaz

Evet canım yok zaten genelde , ama fetal DNA yaptırırken şirkete ayrıca söyleyince extra ücretle oluyor. Benim eşim evlenmeden önce yapılan testte sma taşıyıcısı çıktığı için özellikle firmaların paketlerine dikkat etmiştim o süreçte
Senden de test istemediler mi canım taşıyıcı çıkınca. Bizim gebelik sürecinde öğrendik eşimin taşıyıcı olduğunu Allaha şükür bende saptanmadı. Sende olmadığı sürece extra bir teste gerek kalmıyor

Kızlar kıyafetleri ne zaman yikiycaksiniz bugün 30 oldum ben bi korku telaş sardı ya yetisemiycek gibi
Etrafımdaki herkes hamile arkadaşlar 33.haftada olan arkadaşım bizi yardıma çağırdı tek yerleştiremeyeceğim odasını diye :KK70: ona göre hesap yapın benimde şuan 27+3 bayramda 30un içinde oluyoruz o hafta yerleştireceğim herşeyi odasını toparladık sadece kıyafetler kaldı

Son adet tarihi doktor geç döllenme dedi ilk sonra kendi adet tarihime kaydı pcos vardı ya adet aram uzardı benim o yüzden 28 Ekim oldu son adet tarihine kaydı yine canım
Benim de geç döllenme 2 hafta ileri kaymıstı adet tarihim ama şimdi bebiş 2 hafta önden gidiyor.Belki de tarihini yakaladı ama doktorum bişey demedi.Zaten sezeryan olucka 2 hafta önce alır🤣
Kızlar emzik ve biberon alacak mısınız ? Bazıları almayın diyor bazıları gerekli diyor. Ve göğüs pompası alsam mı süt sağmak için yoksa emzirmeyi denesem uğraşsam mı? Hemen süt gelmezse zor durumda kalırım diye korkuyorum
Emzik biberon aldım hemen hastanede kullanıp alıştırmayı düşünüyorum🤣Kızımdw göğüs pompası almamıstım ama sonra 3.gün hemen aldık.Sütü arttırıyor bence sağmak.Biraz da biberonla veriyorduk sağdığımı gözle görünce ne kadar içtiğimi içim rahat ediyordu.Ama meme de emdi bazı bebikler biberon kolaylığına alışabiliyor😕

Etrafımdaki herkes hamile arkadaşlar 33.haftada olan arkadaşım bizi yardıma çağırdı tek yerleştiremeyeceğim odasını diye :KK70: ona göre hesap yapın benimde şuan 27+3 bayramda 30un içinde oluyoruz o hafta yerleştireceğim herşeyi odasını toparladık sadece kıyafetler kaldı
Yalnız gerçekten de herkes hamile :) kimi duysam ya başında ya ortasında hamileliğinin bu kış verimli geçmiş :))

Kızlar şeker yüklemesi yaptırıyorum 75 gr, açlık 76 çıkmış, ikinciyi verdim çıkmadı daha üçüncüyü vericem şimdi. Hangisine göre belirleniyor şeker?

Kızlar şeker yüklemesi yaptırıyorum 75 gr, açlık 76 çıkmış, ikinciyi verdim çıkmadı daha üçüncüyü vericem şimdi. Hangisine göre belirleniyor şeker?
her saat başı için ayrı referans aralıkları var atıyorum 1. saat maksimum 140 2. saat sonu maksimum 120 gibi tam sayılar doğru olmayabilir.

Senden de test istemediler mi canım taşıyıcı çıkınca. Bizim gebelik sürecinde öğrendik eşimin taşıyıcı olduğunu Allaha şükür bende saptanmadı. Sende olmadığı sürece extra bir teste gerek kalmıyor
İlk eşime yapılmıştı canım bana yapılmamıştı , o taşıyıcı çıkınca bana da bakıldı bende de şükür saptanmadı 🙏🏻

X