2024/2025 Gebeliğe Hazırlık Topiği :)

Hiiiiç sevmiyorum burayı hiç hele asker eşlerini hiç ıyy
Onları ben de sevemiyorum aramızda kalsın. (Nasıl kalacaksa🤣) Ben de orada yaşarken sürekli gitmenin hayalini kuruyordum bakma😅 Ben şimdi de buradan gitmenin hayalini kuruyorum bana yaranılmaz😂

Onları ben de sevemiyorum aramızda kalsın. (Nasıl kalacaksa🤣) Ben de orada yaşarken sürekli gitmenin hayalini kuruyordum bakma😅 Ben şimdi de buradan gitmenin hayalini kuruyorum bana yaranılmaz😂
Tayin isticez bu sene inşallah çıkar Allahım çok amin

Ay depremden etkilendiniz mi ya :KK43:
Canimiza birsey olmadı şükür evimize de ama anlatilmaz yasanir öyle bir durumdu eşim şehir disindaydi pijamalarla çocuklarımı alıp çıkmam bir oldu çok kötüydü çok aklımı kaybecektim rabbim bir daha böyle bir felaket yasatmasin ülkemize😓

Canimiza birsey olmadı şükür evimize de ama anlatilmaz yasanir öyle bir durumdu eşim şehir disindaydi pijamalarla çocuklarımı alıp çıkmam bir oldu çok kötüydü çok aklımı kaybecektim rabbim bir daha böyle bir felaket yasatmasin ülkemize😓
Çok geçmiş olsun Amin inşallah. Üzücü zamanlardı çok etkilenmiştim.

Çok geçmiş olsun Amin inşallah. Üzücü zamanlardı çok etkilenmiştim.
Sağol cnm valla öyleydi çok etkilendik ama insanoğlu herşeyi zamanla unutuyor ya gerçekten 17 Ağustos depreminde de golcukteydim cocuktum tabi o zaman da kötüydü hayal mayal hatırlıyorum rabbim depremi yaşatmasın bir daha inşallah 🤲🏻

Çok kötüydü halâ her gün aklıma geliyor ufacık seste korkuyorum travma yarattı hepimizde. Allahım bir daha yaşatmasın🤲

Merhaba aranıza bende katılabilirmiyim dilerim hepimize şans getirir bu topik ve BAT geldiğinde hepimiz güzel haberi alırız 💕
SAT: 3 ağustos
Ovülasyon uygulamaya göre 15 ağustos
BAT: 30 ağustos

X