2024/2025 Gebeliğe Hazırlık Topiği :)

Puxhu Puxhu çocuk sayısını da yazıyormuşuz yeni gördüm. 1 kızım var:)

Arkadaşlarım çocuklarına bak TEYZE gelmiş aa TEYZE ne getirmiş diye diye onlar yaptı bacım 😅yok NİNEYİM asfsds😅😅
Ya başta garipsiyordum ben de bu teyze olayını sonradan alıştım, 26 yaşındayken arkadaşım kızlarına teyze dedirtiyordu bana😅 ama 34’e alışamadım bir türlü 7-24 zaman nasıl geçti ne ara bu yaşa geldim yaşlanıyoruz modundayım😭

Beni de etiketle ama bı şey sorcam ben normal adet 6 gün falan sürüyor 15 Haziran da adet oldum aradan bı hafta geçti tekrar bı adet daha oldum sanki oda 3 gün sürdü 28 Haziran da oldu bende pcos var şimdi hangisi benim gerçek adet tarihim anlamadım 🤦🤦 ve bat belli değil 3. Çocuk olacak biri sağ biri öldü 🤲
Puxhu Puxhu

Ya başta garipsiyordum ben de bu teyze olayını sonradan alıştım, 26 yaşındayken arkadaşım kızlarına teyze dedirtiyordu bana😅 ama 34’e alışamadım bir türlü 7-24 zaman nasıl geçti ne ara bu yaşa geldim yaşlanıyoruz modundayım😭
He ya bak 33te bi şey yoktu ne olduysa 34te oldu 😅

Puxhu Puxhu valla yeni telefonu aldım ütü yaptım resmen buharlasacaktim sıcaktan burası iyi olmuş valla çok beğendim inşallah uğurlu gelir herkese

Kız çocuk sayısı da mı yaptın görmedim hiç en iyisi ben bir gozlerimi de kontrol ettireyim 😂
Şey benim çocuk sayısı 2 bir oğlum bir kızım var Allah'tan belanı mi istiyon diyebilirsiniz ahajaj ama eşimle çok istiyoruz üçüncü olsun hep üç çocuk hayali kurardik
Tabloyu yana kaydırdıkça yeni bi şey çıkıyor😄

X