2024/2025 Gebeliğe Hazırlık Topiği :)

Hormonal büyük ihtimalle canim. Bazen de gezegensel de olabiliyor. Retro falan perşembeye kadar sakin kalalım bakalım. Düzelecek inşallah 🥰bu arada cevap için cok teşekkür ederim
Aman gezegenler hiç ellemesin bir de onlarla uğraşaamamm sabahları daha iyiyim enerjiğim de gece oldu mu birde ailemi de özledim burnumda tütüyolar öyle işte 🥰

Aman gezegenler hiç ellemesin bir de onlarla uğraşaamamm sabahları daha iyiyim enerjiğim de gece oldu mu birde ailemi de özledim burnumda tütüyolar öyle işte 🥰
Rabbim yardımcın olsun. Gece insan duygusal oluyor canim haklısın. Az kaldı geleceksin inşallah özlemin geçer.

Kizlarrrr yaa cok mutlu oluyorum haberlerinizi aldıkça maşallah gercekten bu ay bereketli gelmissss. Benimde bat dündü. Bu ay ovulasyon veya takvim takibi yapmadım hiç hızlı geçti sanki ama 2-3 gunde bir düzenli ilişki oldu. Ben battan birgun önce erken gebelik testi denedim ama ilk idrar değildi akşam yapmıştım negatif çıktı o yuzden zaten takip etmedigim icin gebelikte beklemiyordum , testte de negatif görünce bu ayda olmamis diye düşünmüştüm ama bugun gecikmemin 2. Günü hala regl olmadi . Sizce ihtimal var mi ya olabilirmi benimdeee

Kizlarrrr yaa cok mutlu oluyorum haberlerinizi aldıkça maşallah gercekten bu ay bereketli gelmissss. Benimde bat dündü. Bu ay ovulasyon veya takvim takibi yapmadım hiç hızlı geçti sanki ama 2-3 gunde bir düzenli ilişki oldu. Ben battan birgun önce erken gebelik testi denedim ama ilk idrar değildi akşam yapmıştım negatif çıktı o yuzden zaten takip etmedigim icin gebelikte beklemiyordum , testte de negatif görünce bu ayda olmamis diye düşünmüştüm ama bugun gecikmemin 2. Günü hala regl olmadi . Sizce ihtimal var mi ya olabilirmi benimdeee
Geç döllenme ise bir kaç gün sonra çıkabilir idrarda

Gebeliğini öğrenen herkesin gözü aydın sağlıkla kucaklarınıza alın inşallah.Bekleyenlere de en hayırlı zamanda hayırlı haberler almayı nasip etsin rabbim.Beni de yazabilirsiniz arkadaşlar.Tahminlerim beni yanıltmadı çok şükür.🙏

Eklentiler

• IMG_9535.jpeg
    IMG_9535.jpeg
    70,6 KB · Görüntüleme: 23
  • IMG_0605.jpeg
    IMG_0605.jpeg
    111,5 KB · Görüntüleme: 23
benim sat 26 temmuz 4 gün var aramızda. Benim doktor şey diyor ooo 20-30 Temmuz arası ne çok pozitif haber aldık maşallah bu ay bereketli :)
Kan verdin mi sen?
yok yarın vereceğim kaset test ve diğer testten yaptım pozitif ömrümde de ilk kez adet gecikmesi yaşadım muhtemelen yarın kanda da pozitif cıkacagım inşallah :)

Gebeliğini öğrenen herkesin gözü aydın sağlıkla kucaklarınıza alın inşallah.Bekleyenlere de en hayırlı zamanda hayırlı haberler almayı nasip etsin rabbim.Beni de yazabilirsiniz arkadaşlar.Tahminlerim beni yanıltmadı çok şükür.🙏
Maşallah 😍hayırlı olsun canım. Umarım sağlıklı gebeliktir.insallah Sağ salim kucağına alırsın 🤲🏻

Maşallah 😍hayırlı olsun canım. Umarım sağlıklı gebeliktir.insallah Sağ salim kucağına alırsın 🤲🏻
İnşallah canım benim.Aslında biraz da korkuyorum.2020’de bir kimyasal yaşamıştım sonra hamile kalmışım 2021’de oğlum oldu.İkinciyi düşünüyorduk Bayramdan beri ama ben pcosum yumurtlamam olmuyordu.Sonra doktorum femera verdi kullandım 16 mm olmuştu bir tane yumurtam adetin 19.günü falan çatladığını düşündüm.Sonra göğüslerim ağrımaya başladı benim göğüslerim sadece hamile kaldığım zaman ağrır çünkü.Bugün test yaptım ve pozitif 🙏 ilk yumurtlamada kaldım böylece.

Kızlar kaç sydır deniyordunuz gebe kalanlar? Hepinizi tebrik ederim bana da umut oldu🫶🏻
ben 25 Haziranda evlendim 2 ay oldu yani son adetim gelmedi testim pozitif hiç bir şey yapmadım akışına bıraktım yumurtalık gunlerimi de takip etmedim
Rabbim güzel haberler almayı nasip etsin inşallah çok seviniyorum bu ay çok bereketli sanırım , birçok gebe haberi alıyoruz 🥰
amiin inşallah :)

X