2023 Temmuz Ayı Tüp Bebeğe Başlayıp İleriki Süreçte Dondurulmuş Transfer Olacaklar Gelin Konuşalım👼🏻🚼💜

Merhaba kızlar , cumartesi günü Opu olucam çook korkuyorum anesteziden de korkuyorum ne yapacağım bilmiyorum
Öncelikle şimdiden geçmiş olsun inşallah güzel sonuçlar alırsınız anesteziden hiç korkmayın siz ne olduğunu anlamadan işlem bitmiş ve uyanmış oluyorsunuz zaten sadece sonrasında biraz mide bulantısı yapabiliyor o kısmı sıkıntılı ama korkulacak bir işlem değil rahat olun

Çok sağolun düşünmemeye çalışacağım, hemen olup bitsin diye dua edeceğim

Merhaba kızlar , cumartesi günü Opu olucam çook korkuyorum anesteziden de korkuyorum ne yapacağım bilmiyorum
ben de ayni durumdaydim:) o gece hic uyumadim, sabah sakindim ama odaya girjnce beni bayiltmayin diye aglamakli oldum ama tum bunlara hic gerek yokmus, cok basit bir islem damardan sakinlestirici gibi bisey veriyorlar, zaten bu sedasyon olarak geciyormus anestezi de degil, endoskopide falan uygulanan bu. yarim saat -40 dakikaya ayiliyorsun, ben iki ay once polip aldirdim onda da vermislerdi, ikisinde de ayilmada hicbir sorun yasamadim, hic almamis gibi oldum ne bulanti ne basdonmesi, icini ferah tut

Yaklaştıkça daha da bir heyecan basıyor biran önce olup bitsin kendimi sakinleştirmeye çalışıyorum

Ben 8 agustosta lucrın oldum dun adet oldum yani 9 gun sonra

Arkadaşlar selam, bugün rahim kalınlığı için doktor kontrolüm vardı. Aldığımız onca ilaçlar, rahim kalınlaşması falan derken bir adet polip oluşmuş. Doktorum engel teşkil etmediğini, embriyoları yerleştirmeyi planladığı yer ile alakalı bir yerde olmadığını söyledi. Doktoruma çok güveniyorum ama benim endişelerim var bu konuda. Görüşlerinizi merak ettim. Benim gibi olup da pozitif sonuç alan oldu mu?

Ben ginera kullandim yumurtalarim baskilanmamisti canim o yüzden hapi verdi doktorum yumurtlamamam gerekiyormua transfer edilcegi icin oyle dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…