2021 temmuz da dondurulmuş embriyo transferi olacaklar,gelin süreci beraber konuşalım📢📢🥰🤗

Hakkında Hayırlısı olsun canım Rabbim emeklerinin karşılığını versin inşallah güzel haberlerini alırız inşalalh 🙇‍♀️🤗 sonuç 2saat içinde çıkıyor protokol numarası alsaydın keşke tekrar gitmek zorunda olmazdın
Kan almakla o kadar çok uğraştılar ki canım hiç aklıma gelmedi.. hastane yakın çok şükür.. test güzel çıksın da gidip gelmeye razıyım :)

benim de transfer gününü saymazsak 7.günüm bu gün. erken gebelik testi denedim bir şey çıkmadı. sizce 12. güne kadar umut var mı :KK43: yine tutamadım kendimii
Gebelik testi için erken davranmissiniz bence. 12. Gune kadar umutlu olun. En doğrusu kan testi. Bir iki gün bekleyip kan testi yaptırın bence inşallah güzel sonuç alırsınız 🙏

Gebelik testi için erken davranmissiniz bence. 12. Gune kadar umutlu olun. En doğrusu kan testi. Bir iki gün bekleyip kan testi yaptırın bence inşallah güzel sonuç alırsınız 🙏
inşallah. bazılarında çok hızlı yükselmiş beta hcg. belki dedim ama :KK43: artık pazartesiye kadar sabredip kan veririm. teşekkür ederim

Arkadaşlar merhaba hepinize. Gebelik haberinin ardından doktorum bir takım kan testlerini yaptırmamı istedi fotoğrafını da ekliyorum size böyle bir durum yaşayan bar mı aranızda? Bir de özel laboratuvardan fiyat aldım hepsi için 3200 lira dediler 😤 şok oldum. Sağlık ocağına sordum yapılmadığını söylediler. Devlet hastanelerinde bu testler ücretsiz yapılıyor mu biliyor musunuz?

Eklentiler

• 4058A475-83DB-42A8-AD64-D6967A652311.jpeg
    4058A475-83DB-42A8-AD64-D6967A652311.jpeg
    96,8 KB · Görüntüleme: 84
Arkadaşlar merhaba hepinize. Gebelik haberinin ardından doktorum bir takım kan testlerini yaptırmamı istedi fotoğrafını da ekliyorum size böyle bir durum yaşayan bar mı aranızda? Bir de özel laboratuvardan fiyat aldım hepsi için 3200 lira dediler 😤 şok oldum. Sağlık ocağına sordum yapılmadığını söylediler. Devlet hastanelerinde bu testler ücretsiz yapılıyor mu biliyor musunuz?
Sizden İstenilen testlerin bir kısmını tüp bebek tedavisine başlamadan önce istemişlerdi benden ve eşimden. Ben devlette kadın doğum uzmanina gittim. Eşim dahiliyede yaptırdı. Sağlık ocağı biz yapmıyoruz demişti.

Facteur V Leiden kan pıhtılaşması var mı diye bakılıyor. Buna genetik testinde bakmışlardı bende. Tıbbi genetikten randevu alabilirsin.

Ben birinden duymuştum kurtajdan sonra gidip hem hematoloji bölümünden hemde genetik birimden randevu aldım (Devlet hastanesinde) testlerimi yaptırdım genetik sorunumuz varmı yokmu diye pıhtılaşma varmı yokmu hepsine bakıyorlar.birden fazla düşük varsa hemen yapıyorlar.devlet hastaneleri ama hepsinde yok o bölümler arayıp sorman lazım.yada mhrs den bölümü yaz randevu için sana hangi hastanede o bolum varsa çıkar zaten.bit sürü para vermene gerek yok devlet hastaneleri yapıyor canım.hangi sehirdesin

Arkadaşlar bugün transferimin 9. Günüydü. 2 adet 5. Gün embriyosu transfer edilmişti. Bu sabah dayanamayıp kan testi verdim. Şimdi sonucu aldım. 167 çıktı çok şükür 🙏💞 2 gün sonra tekrar test vericem. İnşallah hayırlısı ile güzel sonuçlar gelir. Sizler de inşallah güzel haberler alırsınız 🙏
Maşallah gozun aydin canim benim🤗 Insalalh hayirlisiyla artislar olur güzel ilerler hersey🙇‍♀️🤗🌸

Arkadaşlar bugün transferimin 9. Günüydü. 2 adet 5. Gün embriyosu transfer edilmişti. Bu sabah dayanamayıp kan testi verdim. Şimdi sonucu aldım. 167 çıktı çok şükür 🙏💞 2 gün sonra tekrar test vericem. İnşallah hayırlısı ile güzel sonuçlar gelir. Sizler de inşallah güzel haberler alırsınız 🙏
Çok sevindim canımm.Rabbim kat kat artırsın inşallah 🙏🙏ben de yarın vericem kan. Darısı hepimizin başına inşallah. Merak ettiğim bişey var. Acaba beta hcg nin en az kaç olması lazım sevinmek için😀🙈

Çok sevindim canımm.Rabbim kat kat artırsın inşallah 🙏🙏ben de yarın vericem kan. Darısı hepimizin başına inşallah. Merak ettiğim bişey var. Acaba beta hcg nin en az kaç olması lazım sevinmek için😀🙈
Amin.. inşallah canım.. :) Beta HCG için 0-5 arası negatif diye biliyorum.. 5 ten yukarısı pozitif :) Rabb'im isteyen herkese güzel hayırlı haberler almayı nasip etsin 🙏 darısı sizin de başınıza..

Ben birinden duymuştum kurtajdan sonra gidip hem hematoloji bölümünden hemde genetik birimden randevu aldım (Devlet hastanesinde) testlerimi yaptırdım genetik sorunumuz varmı yokmu diye pıhtılaşma varmı yokmu hepsine bakıyorlar.birden fazla düşük varsa hemen yapıyorlar.devlet hastaneleri ama hepsinde yok o bölümler arayıp sorman lazım.yada mhrs den bölümü yaz randevu için sana hangi hastanede o bolum varsa çıkar zaten.bit sürü para vermene gerek yok devlet hastaneleri yapıyor canım.hangi sehirdesin
evet canım doğru söylüyorsun. ben Ankara'dayım. Ankara eğitim ve araştırma hastanesinde yapılıyormuş. oradan randevu alacağım

hayırlı olsun gözünüz aydın. çok sevindim. katlanarak artsın değeriniz ve sağlıkla kucağınıza alın inşallah.

X