2023 Temmuz Ayı Tüp Bebeğe Başlayıp İleriki Süreçte Dondurulmuş Transfer Olacaklar Gelin Konuşalım👼🏻🚼💜

Kızlar , bir şey daha sormak istiyorum:) Opu sonrası muayeneye ne zaman çağırıyor doktor? Embriyo kalitelerini öğrendikten sonra mı acaba ?

Daha önce konuşmadınız mı dondurulmuş mı
Taze transfer mi diye hemşirelerle irtibata geç canımm
Canım benim yek tüpüm tıkalı onu alıcak birde kistleri temizleyecek o yüzden 1den fazla yumurta toplama yapıcak. acaba ikinci toplamayı ne zaman yaparız diye merak ediyorum, onların beni aramasını mı beklesem yoksa ben mi arasam kararsız kaldım :)

Sen kendini hatırlat kuzucum

Merhaba kızlar, burada havuz yaptırmış olan var mı acaba ? Genel olarak bir fiyat bilgisi merak ediyorum :) çünkü ikinci toplama içinde yüksek bir fiyat istediler :/

merhaba, banada doktorum çikolata kıstınden doalyı verdı. iğnenın hepsını vurun dedı. bugun vuruldum.. bır daha vurulmana gerek yok dedı ve 3 ay sonra bugun gel dedı. geçici menepoza sokuyor dedı. ben bır ığnenın 3 ay benı nasıl gecıcı menopoza sokucagını cok merak edıyorum :)

Bu iğnenin yapılış şekli çok değişken galiba canım
Ben de son dozumu eylülde yapılacağını sonra 2 Ekim de kontrolüm var 19 gün sonra da transfer planı var
Yumurtalar falan toplandı değil mi sen de

evet dondurullmuş 3. gun embrıyolarım var. bende dayanamyıp yenı hemsıreye sordum. bır kere vurulacaksın ve ılk adetınde belkı olursun ama dıger 2 adetını olmayacaksın dedı.

evet dondurullmuş 3. gun embrıyolarım var. bende dayanamyıp yenı hemsıreye sordum. bır kere vurulacaksın ve ılk adetınde belkı olursun ama dıger 2 adetını olmayacaksın dedı.
Benimde 3.gün 2 adet 5.gün 2 adet embriyolarım bar hayırlısı olsunn inşAllah
Banada öyle dedi bakalım göreceğiz

Benimde 3.gün 2 adet 5.gün 2 adet embriyolarım bar hayırlısı olsunn inşAllah
Banada öyle dedi bakalım göreceğiz
hayırlı olsun cnım benım ınşallah guzel haberlerımzı paylaşırız burada. bena sıl sunu merak edıyorum bırde. şimdie bende tam 3 ay sonra konrtole gıdecegım. o sureçten sonra nasıl ılerleyecek acaba transfer surecı. reglı olmamımı bekleyecekler yokda dırekt transfer mı acaba

Bu iğne zaten geçici bir menopoza sokuyormuş canım bana regl olmayacaksın dediler o şekilde yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…