2023 Temmuz Ayı Tüp Bebeğe Başlayıp İleriki Süreçte Dondurulmuş Transfer Olacaklar Gelin Konuşalım👼🏻🚼💜

Bugün Opu oldum , sadece 3 yumurta toplandı 😑 umarım hepsi döllenir :) bana bir kaç kere daha Opu yolu görüldü sanırım 🤔

Canım ne durumdasın ben adetin 3 günü kontrole gittm ama 3 gun sonra bida git dediler tam incelmemiş rahim duvarı
Canımm merhaba bana şu şekilde söylendi.

Lucrin Depot 1.doz :17 Ağustos yaptım

Lucrin Depot 2.doz : 17 Eylül’de yapılacak
2.dozdan15 gün sonra kontrole gideceğim bu dönemde%90 regl olmayacaksın.Tahmini 21 Ekim transfer dedi🫠

Bugün Opu oldum , sadece 3 yumurta toplandı 😑 umarım hepsi döllenir :) bana bir kaç kere daha Opu yolu görüldü sanırım 🤔
Canım seni çok iyi anlıyorum ilk tüp bebek denememde 12 folikül gözüküyordu ultrasonda ama 4 olgun yumurta çıkmıştı. 2 tane embriyom oluştu çok sevinmiştim. Negatif oldu orası ayrı..

Canım seni çok iyi anlıyorum ilk tüp bebek denememde 12 folikül gözüküyordu ultrasonda ama 4 olgun yumurta çıkmıştı. 2 tane embriyom oluştu çok sevinmiştim. Negatif oldu orası ayrı..
Çok sağol canım bu dönemde insan anlaşılmayı o kadar çok istiyor ki :) Doktor çok iyi dedi aslında 3 folikül gözüküyordu 3ündende olgun yumurta aldım dedi. Aradılar bugün 2 tanesi döllendi dediler inşallah sağlıkla ilerler ☺️

Çok sağol canım bu dönemde insan anlaşılmayı o kadar çok istiyor ki :) Doktor çok iyi dedi aslında 3 folikül gözüküyordu 3ündende olgun yumurta aldım dedi. Aradılar bugün 2 tanesi döllendi dediler inşallah sağlıkla ilerler ☺️
Öyle gözüküp 3nünde dolu çıkması harika canım en azından benim gibi hayal kırıklığına uğramadın:) inşallah hepsi güzelce bölünüp devam eder:)

Ben kaç folikül gözüktüğünü bile sormamıştım , ilk denemem o yüzden pek bilgi sahibi değildim ☺️ neyse umarım hepsi güzel ilerler 💕 iyi dileklerin için teşekkürler 🤩

X