2023 Temmuz Ayı Tüp Bebeğe Başlayıp İleriki Süreçte Dondurulmuş Transfer Olacaklar Gelin Konuşalım👼🏻🚼💜

Evet canım cok pahalı. Aslında tekrarlayan dusuklerde verılıyomus bu sordugumda tek embryom oldugu icin riske atmamak için dediler eğer tutarsa 2 tane daha takılacagım
anladım canım.bende sorayım bari fiyatını ona göre hazırlıklı gidelim.bizim merkez izmirde,kendimiz muğlada oturuyoruz.2 kimyasal gebeliğimiz var bizimde canım.hakkımızda hayırlısı olsun inşallah

Kızlar merhaba 22 temmuz da opu oldum 4 ağustota regl oldum daha reglime 10 gun var ve az once regl oldugumu gordum cok sasirdim suan doktorum regl olunca gel transfer planlancak demisti boyle birsey basina gelen oldumu neden erken geldi sizce reglim

Merhaba kuzum iğneleri aldım çünkü bulunduğum yer küçük bir şehir bulmam zorlaşabilirdi
Lucrini ben 1.dozunu adet bitimi yapacağım.
2.dozuda 1 ay sonra
Sonrasında 2.dozdan 15 gün sonra kontrole gideceğim ama bence benimki ekim ayını bulur kuşum💜
Canım biliyorsun ben temmuzda opu olmuştum 5.güne tek embriyom kaldı sadece orta kalite. Doktorum havuz yapalım dedi bu ayki reglimde tekrar başladık ben ilaçlara önümüzdeki hafta tekrar opu olacak inşallah bu sefer daha kaliteli embriyolarım oluşur. Ama senin hali hazırda 4 tane varmış çift transferle tutması yüksek ihtimal inşallah hayırlısıyla olumlu olur senin sonucun da 🙏🌸

Canım biliyorsun ben temmuzda opu olmuştum 5.güne tek embriyom kaldı sadece orta kalite. Doktorum havuz yapalım dedi bu ayki reglimde tekrar başladık ben ilaçlara önümüzdeki hafta tekrar opu olacak inşallah bu sefer daha kaliteli embriyolarım oluşur. Ama senin hali hazırda 4 tane varmış çift transferle tutması yüksek ihtimal inşallah hayırlısıyla olumlu olur senin sonucun da 🙏🌸
Merhaba kuzumm inşAllah en kaliteli yumurtalar seninle olsunn 🙏🏻🌺Bizde de işte fazla ama kalite kısmı var.
Bende çift transfer düşünüyorum çiçeğim inşAllah tek seferde olumlu sonuçlanır. beslenmeye de dikkat et canımm

Merhaba kuzumm inşAllah en kaliteli yumurtalar seninle olsunn 🙏🏻🌺Bizde de işte fazla ama kalite kısmı var.
Bende çift transfer düşünüyorum çiçeğim inşAllah tek seferde olumlu sonuçlanır. beslenmeye de dikkat et canımm
İnşallah canımm Allah hayırlısını nasip etsin artık biz elimizden geleni yapıyoruz 🌺

Kizlae bu lucrin igne hakkinda bilgisi olan varmi bana bugub doktorum verdi 22 temmuzda opu olmustum 4 agustosta regl olmustum reglimin 4.Gunu ginera basladik doktorumun hesabina gore 27 agustosta reglim gelcekti ve transfer planim baslicakti maalesef 10gun once reglim geldi 16 agutosta lekelenme şeklinde kanama yasadim bugun de bana lucrin igne ve baska bir dogum kontrol hapi verdi lucrin igneden kac gun sonra regl gelir bilginiz varmi 4 eylulde lucrin ignenle gel burfa yapacagiz dedi

Eklentiler

• IMG20230817111730.jpg
    IMG20230817111730.jpg
    117,9 KB · Görüntüleme: 31
Kizlae bu lucrin igne hakkinda bilgisi olan varmi bana bugub doktorum verdi 22 temmuzda opu olmustum 4 agustosta regl olmustum reglimin 4.Gunu ginera basladik doktorumun hesabina gore 27 agustosta reglim gelcekti ve transfer planim baslicakti maalesef 10gun once reglim geldi 16 agutosta lekelenme şeklinde kanama yasadim bugun de bana lucrin igne ve baska bir dogum kontrol hapi verdi lucrin igneden kac gun sonra regl gelir bilginiz varmi 4 eylulde lucrin ignenle gel burfa yapacagiz dedi
Anladığım kadarıyla bu Lucrini herkes farklı yapıyor bu baskılama tedavisi olarak geçiyor.Geçici menopoza sokuyor

Ben hemşireyle görüştüm %90 adet olmayacaksın ama oladabilirsiniz lekelenme şeklinde demişti.
Ben mesela 1.dozu 17 Ağustos
2.dozu 17 eylül ve sonrası 15 gün sonra kontrole gideceğim tahmini transfer 21 ekim gibi canım

Sende pko çikolata kisti varmıydı canım neden kucrüny önerildi?

Anladığım kadarıyla bu Lucrini herkes farklı yapıyor bu baskılama tedavisi olarak geçiyor.Geçici menopoza sokuyor

Ben hemşireyle görüştüm %90 adet olmayacaksın ama oladabilirsiniz lekelenme şeklinde demişti.
Ben mesela 1.dozu 17 Ağustos
2.dozu 17 eylül ve sonrası 15 gün sonra kontrole gideceğim tahmini transfer 21 ekim gibi canım
Benim igneden en gec bir hafta sonra reglim gelcekmis kuzum sanirim herkesin tedavisinde farkli rol aliyo

X