2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
çok sevinfim cabım Allah sağlıkla kucsğına almayı nasip etsin değerin çok güzel 🙏 ama 2 katı arttı yarım azaldı bunlar da etkiliyor bence süreci drlarım hiç sormadılar bile bana artış nasıldı die keseye baktılar o kadar ☺️aynen bence de haftaya cuma 1500 ü geçersin 75 150 300 600 1200 gibi gider :) 5 gün bile yeter gibi sana :) 🧿
inşallah cümlemiz güzel haberler alalımmm :KK68:

Yaa cok sevindim sanki en bastan yasiyomussunuz gibi ne guzel heycan 💜🙏 rabbim sag salim kavustursun.
Valla saglikliysa tutunacagi varsa tutuyo yeni maratona katildim zipkin gibi tutunmus cocuk hic bisey olmadi sukur sen dusun 😀
Aynen öyle valla 🥹🤗amin hepimizin yavrusunu canım 🙏🍀hahaha aynen öyle bende çok hareketli birikimdir ona rağmen tutundu yavrum 😍🙏

Benim de yarın doktor kontrolüm olucak kızlar sabahtan , durumla ilgili yazarım inşallah hem keseyi hem kalp atışlarını duyarım gerçi daha erken sanırım ama yine de bir umut :-) pazartesi beta değerim 2000 di , yarın muhtemelen 8000 olmuştur.

cnaım ben de toplu taşıma kullanıyorum korkuyorum coronadan o yüzden mi doldu düşüğün :KK43:(
Evet korona olduğum sürede ateşim çok çıktı ilaç vermiyor doktor hamilelere. O haftadan sonra gelişimi yavaşladı ve kalbi durdu 9 haftalık kürtaj oldum. 1 sene önce ama. Aşı sırası bile gelmemişti bana. Şuan kimse öyle ağır bir korona yaşamıyor ayakta atlatıyorlar neredeyse

Bizim başlığa da 2021 temmuz anneleri gelir yazardı, çok dıygulandım diye.
Simdi görünce de ben duygulandım 2022 temmuz annesi olarak 🥹🥹
Hepinize hayırlı olsun, sağlıkla tamamlayın bu süreci inşallah ❤️
çok teşekkür ederiz size de bebeğiniz ve ailenizle mutluluk sağlık şans dolu bir hayat dilerim 💐🤩🙏

teşekkürler inşallah Rabbim bizlerinde sağ sağlim kucağımıza almak nasip eder yavrularımızı, aklınıza geldikçedua edin <3

yok canım 5+4 te kalp atışı.için hemen hemen imkansız belki olan vardır ama hiç okumadım duymadım 6 ortaları en erken çok normal duymaman ☺️
Evet doktor da öyle söyledi ama bebeğe dair bulgu da yoktu kese de kanama olduğu için tedirginim ama inşallah kuruntudur kontrolde 6+4 olacağız inşallah güzel şeyler görür 😊

Ne kadar müstesna bir hisle yazdığınızı hissettim içimde❤️ Duanız için teşekkür ederiz.Yavrunuzla ve tüm sevdiklerinizle hanenizden sağlık , huzur eksik olmasın inşallah 🙌🏼 🧿

X