2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Aşağıdaki benim testlerim sabah koyu olan açık akşam olan sizce yumurtlamis miydir?
Tam pik gibi gözükmüyor ama bazen böyle olabiliyor sen yinede bu akşamı değerlendir. Yarın tekrar bi test yap sıvı alımına dikkat ettin mi

Eklentiler

• 632C79DD-06CB-4EEE-A011-31146E542BD6.jpeg
    632C79DD-06CB-4EEE-A011-31146E542BD6.jpeg
    119,9 KB · Görüntüleme: 26
Tam pik gibi gözükmüyor ama bazen böyle olabiliyor sen yinede bu akşamı değerlendir. Yarın tekrar bi test yap sıvı alımına dikkat ettin mi
2 saat öncesine kadar su vb içmeyi bıraktım ama sulu yemek falan yedik en iyisi ben yarın bir daha tekrarlayayim

Zaten hafta sonu diye komple evi dip köşe temizledim agrım da var ama uMrumda bile olmadı terapi gibi geldi yarından sonra dediğin gibi kendime gelirim şimdi düşünüyorum bu ay olurunami birakayim yoksa biseyler mi deneyeyim sen farkli bisey yapacakmisin
Pazartesi kan testi vericem değerlerime baktırıp ona göre vitamin desteğine başlayacağım. Regenesis max ve D3k2 vitaminlerinden aldım.bekliyorum başlamayı.eşime de aynı şekilde kan değerlerine baktırıp başlatıcam.

Ovülasyon testi yapmıycam o beni çok strese soktu bu ay sadece ateş ölçerim diye düşünüyorum.ilişkiyi de bir dolu bir boş şekilde devam edicem. Üst üste olunca isteksiz ilişkiye giriyoruz ondan belki tutturamıyoruz. Gebelik testi de almıycam 🥰 Şu an düşüncelerim bunlar İnşAllah uygulayabilirim

Insallah bakalim ama biraz kafam dağılır surekli aklimda hamilelik ovulasyon testi filan vardı cidden hem zamanda çabuk geçer bu sekilde bi sonraki regli tarihime kadar burdayım olduysada düşünmem olmadıysa da yeni aya vakit çabuk geçer 🥰
Aynen kafanın dağılması sana iyi gelecektir canım🥰

X