2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

O nedir ? her gün yeni bir yöntem duyuyorum
Dün bi ebeye gittik arkadaşla 1 yıldır uğraşıyorlar henüz bebeği olmuyor ebe süt maydonoz zeytin yağ bunları kaynatıp Buharına oturmasını söydi oturmak derken üzerine çömelecek ve bi battaniye ile üzerini kapatacak çok faydalı birşeymiş kaç kişi hamile kalmış

internetten de araştırdım hep olumlu yorumlarla karşılaştım

Kızlar merhaba,
Doktorun verdiği tarih ve saatlere göre ilk değerlendirmemizi kavga ede ede yaptık. Zorunlu olduğu için ikimizde gerildik. Geç boşalma yaşadık çok zorlandık ikimizde. Neyse yarın 16.00 da catlatma iğnesi olacağım. Doktor 12. Saate verdi degerlendirmeyi sonra gün aşırı sabah 4 5 arasi verdi. Aklıma geldi şimdi 36. Saat birsey yazmamış ben eşime 36. Saatte değerlendirelim dedim. Böyle olunca sali çarşamba perşembe ctesi olmuş oluyor sadece cuma boş oluyor.pespese sperm sayı ve kalitesini olumsuz etkilemesindende korkuyorum ama 36. Saat vermemesi garibime gitti. Çarşamba vermemiş 36. Saat carsambayi ben kattım. Ne dersiniz yorum yapar mısınız katauim mi bence kalmalıyım. 3 yumurtam oluşmuş sol 16 mm sağ 14 mm 10 mm. Sabahtan beri solum ağrıyor. İlişki sonrası 5 dk soluma yattım ayaklarimi uzatarak. Dışarı akma olmamisti ama ayağa kalktigimda maalesef dışarı akma oldu. Bu normal mi

Kızlar bir sorum olacak size umarım anlatabilirim şimdi doktor bana 21mm olmuş yumurtan demişti o ara ben de ovulasyon testleriyle kontrol ediyorum ama hep silik. 21mm yeterince olgun değil mi neden ovu testlerinde çıkmıyo? Biz hep diyoruz ya pik olduğunda yumurta olgunlaşmış oluyo diye. Yoksa yanlış mı biliyoruz? Çatladığında mı pik görünüyor yoksa? Kafamda deli sorular. Please help meeee

Kızlar bir de 26 ocak hem benim doğum günüm bebisim o gün tutunur bana inşallah diyordum ama kandilmis. Annanem evlenirken bana hep kandil günleri sakın birlikte olmayın çocuğunuz Allah korusun sorunlu olur diye söylemisti. Ama doktor 26 ocak sabahına değerlendirme yazdı. Internette de araştırdım kandil günü evli çiftlerin beraber olmasında sakınca yok demiş Nihat hatiploglu. Bu biraz içimi rahatlattı sizin düşünceniz nedir bu konuda. Sabahını degerlendirecegim doktorum öyle söyledi internette de annanemin dediği gibi birsey yazmiyor

Canım klomen mi kullandın. Bana doktor solda 16 mm sagda 14 mm ve 10 mm yumurtan var dedi. Pazartesi vurulmam için catlatma iğnesi verdi. Kaç yumurtan oluşmuş 21 mm maşallah çok iyi. Umarım güzel haberler verirsin Amin

Femara kullandım canısı. 1 tane 21mm bide 12mm vardı ama 21 önemli dedi. Çatlamaya hazır duruyo 3 gün üst üste ilişki verdi. Seninkiler çok iyi ikiz olabilir ayy ne güzel ben de istedim ikiz ama tek yumurta büyüdü olsun Büyüsünler bebiş olsunlar ikimize de amin

İlk defa duydum böyle bir şeyi ama sakıncası yoktur dinen bence kuzucum. Ezan okunurken falan da hep tereddütte kalırdım ama sonuçta dinen evliyiz ne sakıncası olacak ki

Kuzum maşallah sayısı önemli değil ki çok güzel büyümüş maşallah. Haberleselim muhakkak içimden seni tanımıyorum ama güzel haberler vereceğin hissi doğdu inşallah tüm arkadaslarimiz birbirimize güzel haberler veririz. İsteyen herkes duamda Allah mi söyletti o kadar ikiz istiyorum ki 14 ve 16 mm olan es zamanlı çatlar diye dua ediyorum tabi 1 tanede başımın tacı ama 34 yaşındayım ikiz olursa dünyalar benim olur Allah soyletmistir sana inşallah bu arada senin için de belli olmaz tek yumurta ikizi olabilir sonuçta maşallah güzel büyümüş çünkü. Her gün pes pese mi ilişki onerdi ben Dr uma karsi güvenimi kaybettim. Catlatma iğnesi sonrası 36. Saate değerlendirme bile yazmamış. Kendim yazdım normalde 4 ilişki yazdı 22 24 26 ve 28. Sabah 4 ile 5 arası dedi canim belki senin de işine yarar sabahları hormonların en güzel olduğu saat dilimiymis. Pespese ilişkiye onay verdi demekki size her gün bende kendi kendime 22 23 24 26 28yazdim 23 u 36. Saat kendime ekledim

Kizlar 20 ocak saat 15.00 da ovu testim pikti ertesi gun 21 ocakta yine pikti neyse aksama çatlar dedim yine pik cikti neyse gece degerlendiriyim gece veya sabaha çatlar ateşle anlarım dedim atesimi olctum çıkacağı yerde hiç görmediğim bir ateşe indi testte yapamadım yola çıkmam lazimdi neden böyle olurki catlayamayip kist olur filan yaziyor bu ateşi boyle düşürür mü acaba

Eklentiler

• Screenshot_20230122-163757_FF App.jpg
    83,4 KB · Görüntüleme: 25
Yaa canımsın inşallah güzel haberler verelim birbirimize. Sen niyet et olduktan sonra burda tek ilişki ile hamile kalan arkadaşlar bile oldu hiç belli olmaz kuzucum. Evet sabah daha iyi olduğunu duymuştum inşallah öyle de deneyeceğiz bakalım

Arkadaşlar merhaba bu topiğe daha önce yazmadım ama aranızda acaba çatlama iğnesi kullanan veya daha önceden kullanan olduysa bana bi dönüş yapabilir mi rica etsem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…