2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Testi ilk idrar ile yapmasak da çıkar mı bende bugün test yapmaya karar verdim adetime 2 gün kaldı aslında bekleyeyim diyordum adette öğrenirim modum düşmesin diye ama nasılsa öğrencez 🙄🤔
Regline 2 gün kaldıysa ilk idrarı beklemene gerek yok çıkar canım.

Canım ovulasyon tetslerimi paylaştım aşağıda Papatyamaviss Papatyamaviss

Bence tam anlamıyla 7 sinde oldu gibi geliyor ama bilemiyorum. 8 inde de sabah pik devam ediyordu öğleden sonra silikleşti.
Yok cankm benım 😍 ilk gordugun testler pık sonrakıler hamılelık hormonundan oturu oyle cıkmıs bence hamıle olunca testler koyulasıyor 1-2 subat senın pık yumurtlama tarıhın o zaman yerleşme agrılarında gercekten tam 10. Gun vıvarı olmus oluyor hersey yerıne oturuyor 🙏🏼 Hayırlı olsun canım benım bat gununde uc gun sonrası fln oluyor 😍

Canım ovulasyon tetslerimi paylaştım aşağıda Papatyamaviss Papatyamaviss

Bence tam anlamıyla 7 sinde oldu gibi geliyor ama bilemiyorum. 8 inde de sabah pik devam ediyordu öğleden sonra silikleşti.
1 subat baya ultra pık , 2 sınde catlamıs 8 ıne dogru da hamılelık hormonu artmaya basladıgı ıcın oyle olmus . Cunku bes gunluk gebelıkte kanda bıle cıkmaz kuzum ıdrarda cıksın 😌

Yok cankm benım 😍 ilk gordugun testler pık sonrakıler hamılelık hormonundan oturu oyle cıkmıs bence hamıle olunca testler koyulasıyor 1-2 subat senın pık yumurtlama tarıhın o zaman yerleşme agrılarında gercekten tam 10. Gun vıvarı olmus oluyor hersey yerıne oturuyor 🙏🏼 Hayırlı olsun canım benım bat gununde uc gun sonrası fln oluyor 😍
Bat ım doğru aslında. Ama pcos olduğu için yumurtlama günüm düzensiz sanırım ve erken yumurtladım o halde ben. Çünkü her ay aynı düzende regl görüyorum o şaşmıyor.

Kan ne zman vereceksin canim
Valla kuzum bugün kaset test yaptım negatif hiç çizgi çıkmadı ama öğlen yaptım. Yarın 4-5 tane alayım ki her gün koyuluk takibi yapayım istiyorum öncelikle. Bu hafta bir geçsin iyice emin olayım. Büyük ihtimalle de çizgi belirginleşir gibi geliyo. 20 Şubat Pazartesi gibi veririm diye düşünüyorum.

Hamisleri tebrik ediyorum bu mutlu haberi bizleri de almasını en kısa sürede temenni ediyorum 🤲🤲🐣
Benimde ovulasyon un pik yaptığı gün 31 ocakti 4 gün sonra bat im, ovulasyon dan 12 gün geçti normal kaset test yapsam cikarmi acaba regli mi beklemeliyim yoksa
Çıkabilir canım az kalmış, ancak kiminde çıkmayıp reglinin gecikmesi sonrası da çıkabiliyor. Bak ben erken yumurtlamışım mesela.

Çıkabilir canım az kalmış, ancak kiminde çıkmayıp reglinin gecikmesi sonrası da çıkabiliyor. Bak ben erken yumurtlamışım mesela.
Beklemek çok zor oluyor ama bekleyeyim, sol kasiğimda ince sizi şeklinde sancılar oluyor ondan heyecanlıyım gerçi gebelik istediğim diğer aylarda da aynı belirtileri yaşadım ama sonuç hüsran oldu bu ay inşaallah olur 🤲
Seni de tebrik ediyorum sen test yapmak için regli beklemiş mıydın canım

X