2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Akıntım oldu bnde geçen pazar bı iki damla pembe ama sanki yok ya testte yaptım geleceğimden berrakti

Rabb'im sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallah

Amin canım aynı gündük seninle 31 inde iğne oldm

Bana kırmızı kart elendim marta kaldı artık oda ozman olursa 11 Şubat 11 Mart

Canım selam kaçıncı günü iğnenin? Benim 15ci günüm öncekiler iğne etkisi silik çıkıyordu 9 cu gün negatife döndü.. adet ağrılarım var göğüs hassasiyetide var test yapmaya korkuyorum en son 12. Günde yapmıştım negatifti..

Kızlar benim bugün adet geçeli 6. Günüm gelen giden yok dün test yaptım negatif pazartesi kan vericem oda negatif de artık söktürücü yazdırırım hiç böyle olmazdı anlamdım tek umudum adetten 3 gün önceki ilişki

Merhaba kizlar bende bugun doktora gittim. Gecen ay 12subat sat oldu sonra 29undan itibaren 4gun kahverengi akinti leke geldi çoktu. Sonra geçti. Bugun ultrasonda içimde parçacık kalmıştı yani ocakta hamile olmuşum ve sökülmüş dokulmuş bebeğim amma test negativ gostermisdi galiba ben 12 ocak hiç adet olmamışım bebeğim düşmüş. Neyse doktor rahimin guzel gozukmuyor ilaçla temizlemeliyiz dedi. 21+21 gun ilaç içiçem regl olucam son 21gunde regl olub ultrasona giricem yalniz ondan sonra analizler falan test olucam. Daha sonra hamile kala bilirmişim. Sağlık olsun her kes bebeğini bir an önce kucağına alsin. Neyse bende mart ayida gitti artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…