2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Kızlar bugün çok keskin bir acı yaşadım sağ kasığıma doğru. Yumurtlama ağrısından çok farklı bir şey, sanki bıçakladılar gibi bir süre yaşadım. Sonra beyaz su gibi akıntı geldi. Hatta sonrasında su gibi saf akıntı geldi. Gelmeye devam ediyolar. Yerleşmede böyle bir şey yaşayan oldu mu?

Kızlar bugün çok keskin bir acı yaşadım sağ kasığıma doğru. Yumurtlama ağrısından çok farklı bir şey, sanki bıçakladılar gibi bir süre yaşadım. Sonra beyaz su gibi akıntı geldi. Hatta sonrasında su gibi saf akıntı geldi. Gelmeye devam ediyolar. Yerleşmede böyle bir şey yaşayan oldu mu?
Bende de olmuştu sol tarafa inşallah öyledir

Kızlar benim de psikolojik mi bilmiyorum ama kasıklarımda minik minik bazen iğne batması oluyor doluluk hissi oluyor ilk kez böyle hissediyorum afedersiniz gaz da var ve sık idrara çıkma ihtiyacı bat 17 Şubat ama adanadayız evimize giremiyoruz kayınvalidemlerde kalıyoruz acaba yer değişikliği de yapar mı bilmiyorum enfeksiyon olması için kokumu akıntı veya idrarda yanma olması lazım sanırım değil mi

Sen bir tedavi görüyor muydun canım ya da görcek misin bu aya özel ben famara kullanıyordum tırt çıktı yine ya da ben zaten tırtım kabul etmek zorunda kalacağım eninde sonunda 😂
🤭 hiç güleceğim yoktu.. Eylül ayında kullandmdi klomen olmadi kist olmuştu sonrada gitmedim doktora regli bitince nasipse gidicem hem bi kontrol olur malum arada kaşıntı akıntı oluyordu hemde nasıl bir yol izleriz bakalm

🤭 hiç güleceğim yoktu.. Eylül ayında kullandmdi klomen olmadi kist olmuştu sonrada gitmedim doktora regli bitince nasipse gidicem hem bi kontrol olur malum arada kaşıntı akıntı oluyordu hemde nasıl bir yol izleriz bakalm
Cnm bısey sorcam
Klomen kullandığın ay çatlatma iğnesi kullanmadın mı?
O yuzden mi kıst oldu

Benim de öyleydi ya canım bir klomen denemem devamında kistlisi oldu. Bu ay femara idi . Doktora hiç gidesim yok ama aslında gidip kist var mı diye baktırmam lazım çok kararsızım 😒

Canım selam kaçıncı günü iğnenin? Benim 15ci günüm öncekiler iğne etkisi silik çıkıyordu 9 cu gün negatife döndü.. adet ağrılarım var göğüs hassasiyetide var 😢 test yapmaya korkuyorum en son 12. Günde yapmıştım negatifti..
Canım 12. Gün ama belki herkeste aynı olmuyordur etkisi. Ben bu depremden dolayı sancım olduğunu düşünüyorum ıslaktı hep çoraplarımız. Baska belirti yok ama bilmiyorum Allah tan hayırlısı

Cnm bısey sorcam
Klomen kullandığın ay çatlatma iğnesi kullanmadın mı?
O yuzden mi kıst oldu
Ben kullandığım halde oldu canım sanırım iğneye geç kaldık ki 11.gğn vurulmuştum ama çok büyümüştü sanırım yumurtalar günde iki faxla geldi bana demekki

X