2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Kızlar merhaba,erken gebelik testiyle ilgili okuyunca yazmak istedim
Ben de ikizlerime hamileyken ilişkiden 7 gün sonra dolayısıyla adetten 7 gün önce olan testi denemiştim,silik çizgi bile çıkmadı.O zaman hamile değilim dedim,o kadar güvenmiştim sonuca ama hamileymişim hem de ikiz.
Boşuna moralinizi bozmayın

Ne zaman öğrendiniz peki

7 gün önce sonuç verir denilen testi 5 gün önce yapmıştım negatif çıkınca yok deyip bir daha da yapmadım.Reglim 6 gün gecikince yaptım kontrol çizgisinden önce T çizgisi çıktı batırır batırmaz.

Yumurtlama gununuzu biliyor muydunuz belki geç yumurtlama olmuş olabilir mi

Yumurtlama gununuzu biliyor muydunuz belki geç yumurtlama olmuş olabilir mi
Canım ben ovulasyon testi yapmadım ama 15-16-17.günü değerlendirmiştik ve 17 nin üstünden sayıp yaptım yani bat tan 5 gün önce çok iyi hatırlıyorum negatifti.Senin kaç gün geçti ovulasyondan

Canım ben ovulasyon testi yapmadım ama 15-16-17.günü değerlendirmiştik ve 17 nin üstünden sayıp yaptım yani bat tan 5 gün önce çok iyi hatırlıyorum negatifti.Senin kaç gün geçti ovulasyondan
Benim 1 şubatta çatlama oldu, 31'ini değerlendirmiştik. 15 şubatta bekliyorum 4 günüm kaldı, silik bile yok

Benim 1 şubatta çatlama oldu, 31'ini değerlendirmiştik. 15 şubatta bekliyorum 4 günüm kaldı, silik bile yok
Seni ümitlendirmek istemem ama aşağı yukarı aynı zamanda yapmışız,benim de tamamen negatifti.Ben son hamileliğimi bile bat günü erken gebelik testiyle sipsilik çizgiyle öğrendim.Herkes aynı olmuyor,bazı kadınların yumurtlaması erken olduğu gibi rahime yerleştirmesi de erken oluyor

Regl geçene kadar yapmam zaten artık testi şimdilik umudu kesip regl bekliyim umarım geç yerleşmediryumurtlamam da aşırı geç olmuştu

Regl geçene kadar yapmam zaten artık testi şimdilik umudu kesip regl bekliyim umarım geç yerleşmediryumurtlamam da aşırı geç olmuştu

Ben de geç yumurtluyor sayılırım,tarihlerden saga sonra bi şey olmadığı için emindim.
İnşallah vardır canım,Allah hepinize,burada tüm isteyenlere nasip etsin İnşallah

Bende elenlerden olucam sanırım akşam mide guruldamalari ağrılarım oldu sabaha karşı ıslaklık hissettim dedim batti ortalık bu ay ikidir böyle oluyor neyse kendini belli ediyor 3te son bulacak

Bende elenlerden olucam sanırım akşam mide guruldamalari ağrılarım oldu sabaha karşı ıslaklık hissettim dedim batti ortalık bu ay ikidir böyle oluyor neyse kendini belli ediyor 3te son bulacak
Bende de çok açlık oluyordu ne kadar yersem yiyeyim sürekli açtım adete 1 hafta kala. Sürekli akıntım oluyordu ve bel ve baş ağrısı çok oluyordu. Dahaca kan testi vermedim ama pozitif çıktı. Ben de adet olacağım sanıyordum hatta küçük bir kırmızılıkta oldu. Umudunuzu kaybetmeyin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…