2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Kızlar maalesef iyi haberle gelemedim... 5+4üm ama betam sağlıklı artmıyor kese bile görünmedi 1000lere gelemedi doktor kese de görmedi rahim içi kalın dış gebelik olmayabilir ama sağlıksız gebelik kürtaj dedi :KK43: ilaçla mı kürtajla mı düşürtmeliyim yardım edin lütfen acil karar lazım ptesi iş başı yapmadan... siz ne yaptınız başına gelen var mı, benim ilk gebeliğimdi kürtaj sakıncalı olur mu rahiö düzenini etkiler mi hamileliği zorlaştırır mı kafamda çok soru var:KK43:
Canım başka bir doktora da gittin mi?

Kızlar umarım herkes iyidir ve bu zor günlerde sağlığını koruyabiliyordur. Psikolojik olarak bitmiş durumdayım buraya da pek girmiyorum günlerdir. Bugün bi boşluk oldu sizi merak ettim bakayım dedim. Memleketin hali çok vahim.. Bebek işini napcaz zaten şaşırdım eşimin geçirdiği kaza sebebiyle alçısı var 2-3 ay anca düzelirmiş bu süreçte değerlendirilebilir mi ? Yaşayan bilgisi olan var mı hiç bilmiyorum. Öyle işte. Sizi seviyorum dikkat edin canlarım 😞❤️

Kızlar maalesef iyi haberle gelemedim... 5+4üm ama betam sağlıklı artmıyor kese bile görünmedi 1000lere gelemedi doktor kese de görmedi rahim içi kalın dış gebelik olmayabilir ama sağlıksız gebelik kürtaj dedi :KK43: ilaçla mı kürtajla mı düşürtmeliyim yardım edin lütfen acil karar lazım ptesi iş başı yapmadan... siz ne yaptınız başına gelen var mı, benim ilk gebeliğimdi kürtaj sakıncalı olur mu rahiö düzenini etkiler mi hamileliği zorlaştırır mı kafamda çok soru var:KK43:
Başka bi doktora gitmeni tavsiye ederim tek doktorla karar verme

cok uzuldum kuzum , konu ile alakalı doktorunun gorusu ne ona gore haraket et ıstersen :KK43: :KK43: ıkıncı bır doktor gorusu alabılırsen daha ıyı olur yınede arkadaslarıma katılıyorum :KK43: :KK43:

775 i bilmiyordum kuzum depremden beri pek giremedim çok şükür her şey yolunda dimi beni etiketle doktora falan gidince de
sımdılık yolunda , yolundadır herhalde kankam daha henuz doktora gıtmedım bırdaha kan falan da vermedım , gelişme vs bişey olursa ben sana ulasırım sen merak etme benı hayatım

16 17 aydır olmuyor bebek doktor her hangi sıkıntı yok dedi gecen 2 ay klomen kullandım yine olmadı 3 ayda c life deneyip rahim filmi çekilecem
Rahim filmini öncelik cektiemeni tavsiye ederim tupkerinde sıkıntı varsa zaman kaybı olmasın yine de sen bilirsin tabi inşallah en yakın zaman da alırız güzel haberleri 🤲

X