2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Kızlar ben bugün pik gördüm dün akşam degerlendirmistik bugün boş biraksam mi yoksa değerlendirelim mi bir dolu bir bos

Hayır kayınvalidem istemedi ne söyleyim bilmiyorum 7 yabancı kapı açtıda torunlarını oğlunu istemedi diyecek söz bulamıyorum kefenin cebi yok hadi götür bakalım ona malını😓😓😓
Allah bunların hepsinin hesabını soracak elbet. Bende ailemin yanına geldim evime dönemiyorum korkuyorum. Evimde olsam bize gelmenizi isterim canım benim bugünler geçecek yine huzurlu günlerimize döneceğiz İnşAllah 🤲🏻 Şimdi neredesiniz?

Bende erkek cikti baktim ama bilemiyorjm bu sefer kiz hissediyorum. Birde ruyamda arkadasimin kizini gordum guya ama yuzu o degildi. Acaba diyorum kendi kizimi mi gordum 🤗🤗
yanlıs hatırlamıyorsam benım oğlumda kız cıkıyordu , sımdıde erkek cıkıyor eğlencesıne bakıyoruz tabıkı :)

Dün ve bugün ateşim 36.5 e düştü karnım ağrıyo ama hala adet olmadım. Normalde 2 gün ateşim düşük seyreder regl olurum. Acaba stres anksiyete mi geciktiriyo. 3 gündür çok kötüyüm deprem yüzünden😔

Hayır kayınvalidem istemedi ne söyleyim bilmiyorum 7 yabancı kapı açtıda torunlarını oğlunu istemedi diyecek söz bulamıyorum kefenin cebi yok hadi götür bakalım ona malını😓😓😓
ben oyle kaynananın hadı sen elsın oglun torunların , bir gram insanlık merhameti de mi yokmuş yazıklar olsun

Eşim test vermedi henüz canım işte sperm kalitesi nasıl bilmiyoruz kalite düşmesin de istemiyorum bir dolu bir bos degerlendirmek gerekli diyorlar bende bilemedim
sen bılırsın canım, kalıtesını bılmıyorsun evet ama belkıde cok ıyıdır bunuda bılmıyorsun.Bilmediğin şey için bir ay daha atmaya değer mi :) ben olsam ımkanda varsa pık gununu yaparım :) benım mantıgım bu sekılde kuzucum

Kızlar ben bugün pik gördüm dün akşam degerlendirmistik bugün boş biraksam mi yoksa değerlendirelim mi bir dolu bir bos
Benim de eşimde derman kalmadı. Üstelik bugün şehir dışında geç gelecek yorgun. Nasip artık, belki sabah değerlendiririz.

X