2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Yarın sabah ilk idrarla Bi test daha yap

Yani daha yumurtlama olmadı mı ? Artımed kullanıyorum, kağıdında da bu şekilde gösteriyor. Kesin mi yumurtlama olmadığı ?Eki Görüntüle 3203841
Cnm kesin dıye bısey yok
5i en koyu gun
Ogun yumurtlama olabılır
Testlere devam et
Daha koyu sunuda belkı gorebılırsın
Gün aşırı değerlendir

Ben yine 5inde pik olduğunu düşünüyorum, belki de bu test böyledir, yani en azından öyle olduğuna inanmak istiyorum. Çok amin inşallah. Allah isteyen herkese nasip etsin
Bence olabilir. Miratech markada pik görüp artımed te görmeyen olmuş. Okumuştum bir yerde.

değerlendırmenız degıl testlerde pıkı gorebılmenız ıcın sabah aksam ıkı kez yapmanız gerekebılırdı bır yumurta pık olup 12-24 saatte catlayabılıyor 24 saate bır yapıncada kacabılıyor bazen.5 gıbı testı sabah yaptıysanız aksamına pık olmus olabılır , ıhtımal yınede bır ıkı gun daha devam edın test yapmaya ayrıca hıcbır ılıskınız bosa gıtmez neden gıtsın :)

Teste adet günüme kadar da devam edeceğim çok teşekkür ederim

yaa ben o zaman elimdeki son testi yarın sabah kullanayım napayım :) hiç umudum yokta işte artık nasip çoook tşk ederim sağolun kızlaarrr :)
hep gun ıcı ıdrarla yapıyorsanda zaten net cızgı gorememen normal hanı fark varmı falan dıye , sabah kullan bızımle de paylaş :)

Test konusunda uzmanım bak bakalım benım teste bı.3 saat tutup yaptm wc. 10 dakıka sonra cektım yaptıktan sonra bunu.10 dkkadan sonra kaale almayın yazıyor cunku.Sankı cok hafıf cızgı gordum gıbı ama coook silik.predıctor bu arada orjınal. Papatyamaviss D dra21 boyle cıktı canım yaptım

Eklentiler

• 8E104A55-472A-4133-B7BE-854B64047295.jpeg
    64,1 KB · Görüntüleme: 86
  • B25192B5-62F2-4F7A-84A5-90A41ACB8E08.jpeg
    40,9 KB · Görüntüleme: 91
evet canım cok azsecılıyor ve dedıgım gıbı oncesınde yapınca boyle cıkıyor , yerıde orda sana atayımmı benımkını

Yaa 2. Fotoda sanki ben gölge gördüm gibi ya ay nolur olsun

Eklentiler

• 6E7A44C7-E728-4D43-B40B-025D0A2DD0A3.jpeg
    70 KB · Görüntüleme: 83
  • 6F278C16-04DB-49E2-AC20-EFB73BCCB643.jpeg
    75,8 KB · Görüntüleme: 73
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…