2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Bugünkü ovülasyon testim dünküde koyuydu ama gittikçe rengi açılıyor bunun sebebi nedir acaba bugün yumurtlamam mı
Canım pik i görmüşsün bugün tebrikler :KK200: bu akşamımutlaka değerlendirin. Hatta yarını da mümkünse.

Sen tam emin olabilmek için yarın sabah ilk idrarınla bir daha test yapabilir misin. O zaman daha net anlaşılır ve üstünde yazan süre içerisinde mi çıkıyor çizgi ona bak bakalım mutlaka.
Bu ilk yaptığım testi ve hemen resmini çektim ben ufak bir şey görüyorum ama bilmiyorum sizde goren varmı

Eklentiler

• IMG_20230206_162510.jpg
    IMG_20230206_162510.jpg
    137 KB · Görüntüleme: 74
Bu ilk yaptığım testi ve hemen resmini çektim ben ufak bir şey görüyorum ama bilmiyorum sizde goren varmı
Bunda göremedim ben maalesef, ancak sen görüyor olabilirsin ve fotoğraf çekiminden ötürü ekrana yansımamış olabilr. YArın sabah haberiniz bekliyoruz :KK200:

Gittikçe renginin açılma sebebi nedir sizce test durdukça çizgi rengi çok silikleşiyor
Test durdukça çizgi renginin silikleşmesine dair hiç duymadım bir bilgi şimdiye kadar. Benim görselde gördüğüm her gün T çizgin kademe kademe artmış ve bugün pik olmuş. Pik gününde de C ve T çizgisi aynı renk olmalı ya da T çizgisi daha koyu renk olması gerekiyor. Senin durum şu an böyle.

Test durdukça çizgi renginin silikleşmesine dair hiç duymadım bir bilgi şimdiye kadar. Benim görselde gördüğüm her gün T çizgin kademe kademe artmış ve bugün pik olmuş. Pik gününde de C ve T çizgisi aynı renk olmalı ya da T çizgisi daha koyu renk olması gerekiyor. Senin durum şu an böyle.
Tamam çok teşekkür ederim

O zaman 5'i akşamında pik görmüş olabilirsin o tarihleri değerlendirebildiniz mi? Belki de hala pik göreceksin. 7 gün önce benim de böyle çok koyuydu ancak tam pik olmamıştı benim de. Sen devam et test yapmaya canım. Koyuluk görürsen de akşam tekrar yap.
4ünde gece 2 sefer, 6 sında da gece 2 sefer değerlendirdik. Tutmuş olamaz mı ? Yanlış mı zaman

Maalesef yok
Testimi attım
Kimyasaldı.
Ne gbi sorun yaşıyorsunuz?
ben doğum kontrol hapını bu ay bıraktım günü gününe olan reglim gecikti 3 gündür. Silik çizgi görüyorum ama kendimi kandırdığımı düşündüğüm için size sorayım dedim :KK70: adet olmam gereken gün pembe akıntı oldu sonra kahveye döndü bugün 3. gün toplamda 3 kez falan.. en son akşam yaptım ama herkes şikayetçi bu testten daha da yapmam :)

4ünde gece 2 sefer, 6 sında da gece 2 sefer değerlendirdik. Tutmuş olamaz mı ? Yanlış mı zaman
Sperm 5 güne kadar yaşayabiliyormuş. Ne örnekler gördük tutan, Allah büyük canım umarım tutmuştur :KK200: İlle pik günü olması şart değil. O zamanlaro iyi değerlendirmek önemli zaten. Doktorlar da 1 dolu 1 boş öneriyor.

Sperm 5 güne kadar yaşayabiliyormuş. Ne örnekler gördük tutan, Allah büyük canım umarım tutmuştur :KK200: İlle pik günü olması şart değil. O zamanlaro iyi değerlendirmek önemli zaten. Doktorlar da 1 dolu 1 boş öneriyor.
Ben yine 5inde pik olduğunu düşünüyorum, belki de bu test böyledir, yani en azından öyle olduğuna inanmak istiyorum. Çok amin inşallah. Allah isteyen herkese nasip etsin 🤲🏻🤲🏻

X