2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Sondaki bugünün
Kuzum sıvı alımına dikkat etmedin ise 5 şubat tarihinde pik olmuş olabilir anca bu görsellere göre daha yumurtlamamışsın. Az daha sabır ve teste devam et canım. Her ay aynı gün yumurtlama olmuyor maalesef, günler bazen ileriye de atabiliyor yumurtayı.

kuzum koyulugu gordugunde gunde ıkı kez yapsan cok daha ıyı olur 5 subatta mesela ıkı test yapsan belkı pık gorebılırdın cunku o gun rengı koyulaşmıs bya
4 ünde gece 2 kere bir de dün yani 6sında 2 kere değerlendirdik. Bazı kişiler 5,6,7 hepsinin pozitif olduğunu söylüyor. Yani değerlendirmelerimiz boşuna mıdır anlamadım ben yanlış zamanda mı değerlendirme yaptık

Yaptım canım sabah erken gebelik testi eşim ısrar etti tertemiz çıktı
Senin 14 ocak degil miydi bat canim.. cok erken sanki predictorde bile gorunmez.. 6 gun oncesine kadar dio test icin gec ovulasyon olma ihtimali olsa zaten cok erken ama normal ovulasyon icin bile erken 2 3 gun daha bekleseydin keske

Yaptım canım sabah erken gebelik testi eşim ısrar etti tertemiz çıktı
Yahu predictor un bile yapamadıkları var. Azıcık erken yapmışsın sen. Üstünde BAt tarihini 1. gün baz alıp geriye doğru 6 gün sayın diyor ancak bazısında o 6. gün de çıkmadı. Bekle az daha bakalım, geç yumurtladınsa bir de onun tutunma süreci vs falan da var.

Kuzum sıvı alımına dikkat etmedin ise 5 şubat tarihinde pik olmuş olabilir anca bu görsellere göre daha yumurtlamamışsın. Az daha sabır ve teste devam et canım. Her ay aynı gün yumurtlama olmuyor maalesef, günler bazen ileriye de atabiliyor yumurtayı.ilk
Ben ilk defa bu ay ovülasyona başladım. Ve bütün hepsini saat 13 ila 13.30 arası yaptım. İlk idrardan sonra yaptım ve hiç su tüketmeden yaptım

Senin 14 ocak degil miydi bat canim.. cok erken sanki predictorde bile gorunmez.. 6 gun oncesine kadar dio test icin gec ovulasyon olma ihtimali olsa zaten cok erken ama normal ovulasyon icin bile erken 2 3 gun daha bekleseydin keske
İğne dahil 12.günüm
Önceki iğnede 17. günde adet olmuştum ama normalde 26 falan sayılır ortalama döngüm. Bugün 22. günüm. Predictor 6 güne kadarsa çıkarır dedim bir ihtimal silikte olsa ama kendimi kandıracak bir gölge bile yok sağlık olsun napalım

Bugünkü ovülasyon testim dünküde koyuydu ama gittikçe rengi açılıyor bunun sebebi nedir acaba bugün yumurtlamam mı

Eklentiler

• 5F23CD89-2CB7-4B7C-80B1-4B647C652C62.jpeg
    5F23CD89-2CB7-4B7C-80B1-4B647C652C62.jpeg
    72,2 KB · Görüntüleme: 37
İğne dahil 12.günüm
Önceki iğnede 17. günde adet olmuştum ama normalde 26 falan sayılır ortalama döngüm. Bugün 22. günüm. Predictor 6 güne kadarsa çıkarır dedim bir ihtimal silikte olsa ama kendimi kandıracak bir gölge bile yok sağlık olsun napalım
Hayirlisi olsun canim.. yokmusa hazirlasan da sen kendini belki daha erkendir. insallah bir supriz bulur seni.. su zor gunlerde boyle guzel haberlere cok ihtiyac var..

Kızlar iki gündür tansiyonum düşüyor ve sağ kasıkta ağrı bacaklarımda da ince ince sızı oluyor 12 gün var adetime 😔
Çok istiyorum diye mi böyle şeyler yaşıyorum acaba 🤔

Yahu predictor un bile yapamadıkları var. Azıcık erken yapmışsın sen. Üstünde BAt tarihini 1. gün baz alıp geriye doğru 6 gün sayın diyor ancak bazısında o 6. gün de çıkmadı. Bekle az daha bakalım, geç yumurtladınsa bir de onun tutunma süreci vs falan da var.
Beklerim canım seni mi kırcam😍 başka bişey gelmiyecek zaten elimden. Hayırlısı olsun valla ısrar etmiycem kendime artık bu iki gün zaten isteyip istememe kısmında sorgulatmaya başladı

Ben ilk defa bu ay ovülasyona başladım. Ve bütün hepsini saat 13 ila 13.30 arası yaptım. İlk idrardan sonra yaptım ve hiç su tüketmeden yaptım
O zaman 5'i akşamında pik görmüş olabilirsin o tarihleri değerlendirebildiniz mi? Belki de hala pik göreceksin. 7 gün önce benim de böyle çok koyuydu ancak tam pik olmamıştı benim de. Sen devam et test yapmaya canım. Koyuluk görürsen de akşam tekrar yap.

Gebelik konusunda da yine yazmıştım bata 2 gün kala test negatif tertemiz diye bat a bir gün kala da yaptım yine tertemizdi bat günü sev maalesef ki dün yani deprem günü sabah silik çizgi gördüm öğlen tekrarladım tekrar gördüm ve bu negatif çıkan testlerim 10 ml hcg ye hassas 6 gün önceden gösteren testlerdi

Kızlar iki gündür tansiyonum düşüyor ve sağ kasıkta ağrı bacaklarımda da ince ince sızı oluyor 12 gün var adetime 😔
Çok istiyorum diye mi böyle şeyler yaşıyorum acaba 🤔
Bu 2 gündür yaşanan olaylara da üzülmüş olabilirsin belki canım.

X