2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Ya da nasıl öğreneyim çıkmıyor hiçbir şey kafayı yicem ve ben hamile olduğumu öğrendim Rabbim nasıl bi gün
Canım öncelikle gelmiş geçmiş olsun, kurtulmalarına çok sevindim. Hiç bir fikrim yok. Hamile olduğunu böyle bir günde öğrenmende de vardır bir hayır. Adına çok mutlu oldum, Allahım sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah. İçini ferah tut, merak etme korunaklı yr bulurlar da. Bir şekilde gelirler de. Önemli olan iyi olmaları. Sen üzülüp bebeğine yansıtma.

Kızlar sabah yaptığımda çizgi vardı şimdi yok stresten bayılmak üzereyim neden böyle oldu dünde kanda vardı

Eklentiler

• 2E8A9CB1-6421-40E8-BB22-EABF704FB259.png
    638,6 KB · Görüntüleme: 73
  • A50EC981-9F21-484D-B943-92920D75DD2C.jpeg
    125,5 KB · Görüntüleme: 66
Kızlar sabah yaptığımda çizgi vardı şimdi yok stresten bayılmak üzereyim neden böyle oldu dünde kanda vardı
Sabah idrarında belli belirsiz çıkar daha erken. Bu kaset testler tuhaf oluyor. İçini rahatlat. Yarın sabah tekrardan yap kuzum.

Kızlar bu durumda bunu sormak çok alakasız ama kafamı kurcalıyor benim annemde yaşamış bende yaşıyor olabilir miyim, hayatım da ilk defa yaşıyorum, reglim bugün bitti 3 gün sürdü ve yoğun yaşamadım pıhtılı değildi, dün duş alırken rahmime sancı girdi ve şuan midem yanıyor cayır cayır, sol kasıkta ağrım var hamilik ihtimali olabilir mi? Normalde 7 gün ve çok yoğun yaşarım ilk 2 gün, bu ay ne ağrı ne de yoğun kanama yaşamadım

Sabah idrarında belli belirsiz çıkar daha erken. Bu kaset testler tuhaf oluyor. İçini rahatlat. Yarın sabah tekrardan yap kuzum.
Bir tane daha yaptım şimdi onda silik çıktı ama sabahki dahada koyuyduüstteki sabah

Eklentiler

• FE0CCE35-16F7-42B4-8619-FD970EF98CE9.jpeg
    75,3 KB · Görüntüleme: 63
Depremi yaşayan, yakınlarından haber bekleyen herkese geçmiş olsun diliyorum. İnşallah yakınlarınızdan hayırlı sağ haberler alırsınız biz Van'dan hissettiysek komşu illerden nasıl hissedildi düşünemiyorum. Ve Van depremini yaşayan biri olarak Rabbim hepinize güç versin,kapımız her zaman açık Allah daha kötü günler yaşatmasın inşallah dualarımız sizinle.. çok gecmis olsun ÇOK

Deprem bölgesinde olan tüm arkadaşlar çok çok geçmiş olsun inşallah hepiniz iyisinizdir rabbim bütün depremzedelerin yardımcısı olsun sabahtan beri haberleri izliyorum içim yanıyor resmen rabbim hepsinin yardımcısı olsun

Bir tane daha yaptım şimdi onda silik çıktı ama sabahki dahada koyuyduüstteki sabah
testler aynı marka olsa bıle kendı ıcınde bozuk vs cıkabılıyor , suan degerde az oldugu ıcın cok fazla seyrelmıstır.aklından kotuyu at bebegım yarın sabah ılk ıdrarla yap

Canım sabahkiyle gündüz ki bir olmaz ki hiç takılma bile yarın sabah tekrar yaparsın zaten çok yeni normal bence

Canım varsa gebelik ya da ovü testi yapsana bi

Üstüne görmüş olabilirsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…