2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Mutlaka sıfır yeni kıyafet istiyorlar. sabahtan beri kavga ediyorum belediyelerle. Hayır çer çöp değil küçük gelen neredyse hiç giymediğimiz kıyafetler var mesela evde. Tertemizler. İlle etiketli ürün istiyolarmış.
Evet yeni istiyorlar. Yeni kıyafetler için maddiyatım yeterli değil. Bende kadın pedi, ıslak mendil gibi daha bütçeme uygun şeyler gönderiyorum.

bende bakacaktım oglumun kuculen temız kyafetlerden gerçektenmi :KK43:
Ya on binlerce insan var bunun önüne geçilmez, mutlaka birileri kıyafet götürecek ikinci el de olsa iyi halde olan, ben tutucam kenarda zaten bugün ve yarın kimse bişi göndermesin diyor oradaki belediyeler de. Kar, kış, kıyamet şu an buz gibi oralar. İnsanlar yazık ne haldedir. İkinci el diye düşünecek durumda değiller. Bizim milletimiz de vicdansız değildir herhalde kötü kötü şeyler yollayacak hali yok. Umarım belediyeler de "sıfır" takıntısından vazgeçer. Sinirim bozuldu sabahtan beri.

Evet yeni istiyorlar. Yeni kıyafetler için maddiyatım yeterli değil. Bende kadın pedi, ıslak mendil gibi daha bütçeme uygun şeyler gönderiyorum.
Nasıl yani yeni giyim istiyorlar?benimde kazaklarım var..hepsi yıkanmış temiz sadece tesettüre gectiğim için kullanmıyorum..eşim işten gelince bir sorsun..hepsi sıcacık

Ya on binlerce insan var bunun önüne geçilmez, mutlaka birileri kıyafet götürecek ikinci el de olsa iyi halde olan, ben tutucam kenarda zaten bugün ve yarın kimse bişi göndermesin diyor oradaki belediyeler de. Kar, kış, kıyamet şu an buz gibi oralar. İnsanlar yazık ne haldedir. İkinci el diye düşünecek durumda değiller. Bizim milletimiz de vicdansız değildir herhalde kötü kötü şeyler yollayacak hali yok. Umarım belediyeler de "sıfır" takıntısından vazgeçer. Sinirim bozuldu sabahtan beri.
bizim bayraklı belediyesi çok anlayışlı

insanlar pijama ile sokakta kimsenin sıfır giyilmiş gibi bir derdi yok soğuk kar kıyamet Ankara sallanmış hala sıfır derdinde kriter koşuyorlar yazıklar olsun afetzedelere zorsun bakalım etiketi umrunda mıymış?

Ya geçenki depremde çok kötü giyilmiş çaput göndermişlerdi sanırım onun önüne geçmek için böyle bişey yapıyolar ama bence ayrım yapılabilir ya insanların göndermelerine izin verecekler ya da mağazalar kendi bağışlayacak sıfır kıyafet. Kimsenin gücü yetmez ki sıfır göndermeye

bakılsın teslim ederken kontrol edilsin sonuçta temiz olan hiç giyilmemiş ya da çok az giyilmiş kıyafet gönderebilirler özellikle battaniye ben 2 battaniye 2 yorgan birde şal yolladım.

Kardeşlerim hepinize geçmiş olsun ,Ey Rabbim her şey senin hizmetindedir. Sen bizi koru, bize yardım et ve bize rahmet et , Depremde yakınlarını kaybedenlere Allah'tan sabır diliyorum. Geçmiş olsun Gönüllerimiz ve dualarımız ve Kalbimiz sizinle, bir an önce depremlerin son bulması duasıyla 🤲🤲🤲🤲

İzmir'de yaşayanlar başkanımız Tunç Soyer tüm yardımları gaziemir fuar alanında toplanacağını sabah yola çıkacağını duyurdu.

insanlar pijama ile sokakta kimsenin sıfır giyilmiş gibi bir derdi yok soğuk kar kıyamet Ankara sallanmış hala sıfır derdinde kriter koşuyorlar yazıklar olsun afetzedelere zorsun bakalım etiketi umrunda mıymış?
Bataniye ve çorap ihtiyacı çok Mont ve terlik kızlar çok kötü buralar sallanıyor hala biz toplanma alanındayız

Okul grubuna yardım toplamak için bildirimde bulundum yarin saat 11 de 1tir gelecek Rabb'imin de yardımıyla bı an önce ulaşır ins. Tekrardan geçmiş olsun

Kızlar bi bilginiz var mı gidip alabılıyor muyuz yakınlarımızı ablam yeğenlerim Maraş’ta yeğenim zor kurulmuş hiç bina yok toplanma alanı yok sokaktalar , ailem İstanbul’da gidip alabilir mi var mı bilginiz

Kızlar bi bilginiz var mı gidip alabılıyor muyuz yakınlarımızı ablam yeğenlerim Maraş’ta yeğenim zor kurulmuş hiç bina yok toplanma alanı yok sokaktalar , ailem İstanbul’da gidip alabilir mi var mı bilginiz
marasta arkadasım var yollar cok kotu dedı ama bılemıyorum canım benım ya kendıne dıkkat et uzulmemek elde degıl sabahtan berı bende bakıyorum agrım dınmedı okdar kotu oldumkı

X