2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Ya Allah'ım yarabbim hepimizin yardımcısı olsun inşallah sanırım bu fay hattı tetiklendi bütün güneydoğu Anadolu fay hattının

Tekrardan büyük bir deprem olmuş Allah yardımcımız olsun kızlar dikkat edin lütfen

Kızlar çok dua edin çok korkunç...Allah yardım etsin her kese..valla bir çanta hazır Edib koymak lazım

Kızlar dayanamıyoruz ya çocuklar hava şartları kötüyüz eve giremiyoruz arabada bekliyoruz dua edin nolur
Lütfen ordan çıkabilme sansınız varsa kapılarımız jer zaman açık buyrun kim var kim yok gelin Tekirdağ dayız elimizden ne gelirse yaparız Allah yar ve yardımıcınız olsun

battaniye mont kaban kullanmadığımız fazla ne varsa yakınlardaki belediye binalarına ulaştıralım belediyeler yardımları toplayım afet bölgesine aktarıyor. Lütfen fazla ne varsa çocuklarınızı küçülen kıyafetleri hijyenik ped yara bandı durumunuz neyi elveriyorsa neyiniz fazlaysa belediyelere teslim edin.

Mutlaka sıfır yeni kıyafet istiyorlar. sabahtan beri kavga ediyorum belediyelerle. Hayır çer çöp değil küçük gelen neredyse hiç giymediğimiz kıyafetler var mesela evde. Tertemizler. İlle etiketli ürün istiyolarmış.

ben evimde kullanmadıklarımı bayraklı belediyesine teslim ettim. çoğu sıfırdı gerçi yedeklerimdi evdeki ama sanki çul çaput gönderecek insanlar yardım amaçlı afet bölgesindeki herkesin herşeye ihtityacı var insanları deli eder bu belediyeler çoğu insan pijamayla sokakta kalmış

bende bakacaktım oglumun kuculen temız kyafetlerden gerçektenmi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…