2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

testler aynı marka olsa bıle kendı ıcınde bozuk vs cıkabılıyor , suan degerde az oldugu ıcın cok fazla seyrelmıstır.aklından kotuyu at bebegım yarın sabah ılk ıdrarla yap
Canım sabahkiyle gündüz ki bir olmaz ki hiç takılma bile yarın sabah tekrar yaparsın zaten çok yeni normal bence
Biliyorum kızlar çok endişelendim hiç hiç çizgi çıkmadı birinde değerini de çok silik çıktı çok korkuyorum yaartimeddi brii ama t1 t2 olmayanından bu hiç çıkmayn sadece t yazıyor ben hangisini alsam napsam bilemedim

batma olayı bende hala var , sancı gırme olayı falan hemen bı test yapsana olabılır tabıkı haber et bıze hemen wcye ne kadardır cıkmadın

Bir tane daha yaptım şimdi onda silik çıktı ama sabahki dahada koyuyduüstteki sabah
Sabah ilk idrarla dene içini ferah tut sıvı almışsındır. idrardaki beta değeri seyrelmiştir ondandır sabah ilk idrarla koyulaşma görürsün çünkü ilk testin çokta silik değil.

batma olayı bende hala var , sancı gırme olayı falan hemen bı test yapsana olabılır tabıkı haber et bıze hemen wcye ne kadardır cıkmadın
Yeni çıktım daha sabah yapayım bence, sıcaktı bide su büküldüm sancıdan

erken gebelik testin varsa evde onla bir kontrol et en azından 2 saat sıvı alma tuvaletede gitme sabaha kadar bekleyemeyeceksen

Yeni çıktım daha sabah yapayım bence, sıcaktı bide su büküldüm sancıdan
gecen ay grupta bır arkadasımız vardı elıf mıydı adı unuttum reglı oldum dedıkten ıkı uc gun sonra hamıle oldugnu ogrendı , umıt vermek ıstemıyorum asla ama boyle seyler olabılıyor

Canım sabah çıkan şey akşama hemen sönmez sıvı etkisidir sabaha sabret içini de rahat tut

hamilelik şüphesi olduğu zaman çok sıcak su ile duş alınmaz diye biliyorum bence emin olana kadar çok sıcak su kullanma derim.
Eğer varsa regli oldum diye dikkat etmedim, sonra reglim birden kesildi daha bugün 4 günüm küçük leke leke geliyor renginde farklı

gecen ay grupta bır arkadasımız vardı elıf mıydı adı unuttum reglı oldum dedıkten ıkı uc gun sonra hamıle oldugnu ogrendı , umıt vermek ıstemıyorum asla ama boyle seyler olabılıyor
Umarım öyledir annem 3 hamiliğinde de aynı şeyleri yaşamış 3 aylıkken öğrenmiş bizi hep

Yumurtlama olmuş mu acaba bugün

Eklentiler

• 8AA8053D-A8A8-41B1-A61F-4E48DA7E4F0D.jpeg
    85,2 KB · Görüntüleme: 42
Sabah ilk idrarla dene içini ferah tut sıvı almışsındır. idrardaki beta değeri seyrelmiştir ondandır sabah ilk idrarla koyulaşma görürsün çünkü ilk testin çokta silik değil.
Aslında çokta sıvı almamıştım ya çok endişe yaptım şuan
Canım sabah çıkan şey akşama hemen sönmez sıvı etkisidir sabaha sabret içini de rahat tut
Sabah tekrarlayacagım şimdi saatler geçmez artık

Eğer varsa regli oldum diye dikkat etmedim, sonra reglim birden kesildi daha bugün 4 günüm küçük leke leke geliyor renginde farklı
Biz 4 kardeşiz annem 4ümüzde de regl olmuş kardeşlerimde anlamış artık tecrübeden ama bende anlamamış 5 aylıkken öğrenmiş doktora gidip cinsiyeti bile öğrenmiş yani adet olan insanlar var hamileyken anneme dedim imkansız sen mi ben mi bilcem bildiğin 7 gün adet tarihlerimde aynı kanama yoğunluğu bile aynıymış.

Derdim de kimse inanmazdı bana olabiliyormuş demek ki, benim annem koku almadığı için midesi bulanmamış 3 aydan sonra başlamış psikolojik heralde doğurana kadar istifra etmiş umarım hamilelik değilse de üzülmem gerçi üzüldüm başta çünkü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…