2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Deprem bölgesindeki tüm arkadaşlara geçmiş olsun, umarım kimsede can kaybı yoktur ve haberlerde gördüğümüz kayıplar da asla artmaz. Olayın şokunu taşımak bile ap ayrı, 2 sene önce izmir depremini yaşayan biriyim, çevremizdeki binalar yıkıldı hep ve gerçekten çok zor. Allahım hepinizin yardımcısı olsun. Biz de şimdi kıyafet vs ayarlayacağız buradan araçlar gidecek. Elimizden geldiğince maddi destekte de bulunacağız. Keşke elimizden daha fazlası gelse.

mutluanne2779 mutluanne2779 canım çok geçmiş olsun iyi misin?? Sen kiliste yaşadığını söylemiştin yanlış hatırlamıyorsam Rabbim herkesin yardımcısı olsun 😔🤲
Kötü canım arabadayız ben aynısını yaşadım 12 yaşındagöçük altıda kalmıştım sanki kaldım duracakmış gibi oldum halls salanıyoruz

Kötü canım arabadayız ben aynısını yaşadım 12 yaşındagöçük altıda kalmıştım sanki kaldım duracakmış gibi oldum halls salanıyoruz
Seni çok iyi anlıyorum ben de yaşadım depremi biliyorum atlatılmıyor kolay kolay Allahım hepinizi korusun inşallah bu soğukta kimseler dışarda kalmaz

Arkadaslar.. deprem bölgesindeki arkadaslar buyuk geçmiş olsun🙏
Rabbim bir daha yaşatmasın
Ben istanbulda oldugum için bişy hissetmedim fakat sabahtan beri haberleri izliyorum.
Gercekten çok kötü. Allahım korusun 😔

Arkadaşlar hepimize geçmiş olsun rabbim bi daha göstermesin depremle uyandik çok derin bi şekilde sarsıldık çok şükür bizde bisey yok ama çevre illerde malesef yakınlarımız dışarda soğukta kimi güçükte rabbim yardımcıları olsun çok zor bi durum😥😥

Arkadaşlar hepimize geçmiş olsun rabbim bi daha göstermesin depremle uyandik çok derin bi şekilde sarsıldık çok şükür bizde bisey yok ama çevre illerde malesef yakınlarımız dışarda soğukta kimi güçükte rabbim yardımcıları olsun çok zor bi durum😥😥
Rabbım yardımcı olsun hepsıne ınsallah kuzum 😥

Depremi yaşayan Kızlar iyi misiniz? Rabbim tekrarını yaşatmasın, çok ama çok üzgünüm ağlamaktan helak oldum videoları izleye izleye 😢

Ailem Hatay’da . Sabaha kadar uyku uyumadım. Ulaşamadım anama babama kardeşlerime çıldıracaktım. Erkek kardeşim ulaştı en sonunda bize. İyiler evleri hep hasar gördü dışardalar hep. Durmadan sallanıyorlar. Enkaz altında olan arkadaşlarım tanıdıklarım var dua edin nolur çok kötüyüz

İçim yandı içim. Bizim bir akrabanın 10 yaşındaki kızını kaybettik malesef 😔 kocası da yaralıymış dualarınızı bekliyoruz
😭😭 Başınız sağ olsun Sakarya depremi yaşamış biri olarak çok iyi anlıyorum sizin acınızı rabbim tekrarını yaşatmasın inşallah çok ama çok geçmiş olsun dualarımız sizinle 😭

Az önce tekrar olmuş 7,5 artçı nedir ya :KK43:(( Allah ım korusun Allah korusun Allah korusun biz burdan izleyip ağlamaktan helak olduk Allah yardım etsin ordakilere

X