2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Demeyeydin iyiydi bunu :KK70: ben bir buçuk aya dolu dolu 40 olacağım neyin kompleksine gireceğime şaşırıyorum artık yaşa mı çocuğum olmamasına mı olsa da yaşlı anne olacağıma mı bağırsaklarım her gün daha da işlevini yitirmesine mi hala küçük çocuklara ablacım diye sesleniyorum sonra kendimden utanıyorum ufalda cebime gir diyorum kendime çaktırmadan 😂😂😂
Ya 40 yaşın neresi yaşlı be 0-18 yaş arası: ergen,
18-65 yaş arası: genç,
65-74 yaş arası: genç-yaşlı,
74-84 yaş arası: yaşlı,
85 yaş ve üzeri: çok yaşlı kabul edilmektedir. Bir kere biz şu anda genç kategorisindeyiz.🤦🤦🤦

Ya 40 yaşın neresi yaşlı be 0-18 yaş arası: ergen,
18-65 yaş arası: genç,
65-74 yaş arası: genç-yaşlı,
74-84 yaş arası: yaşlı,
85 yaş ve üzeri: çok yaşlı kabul edilmektedir. Bir kere biz şu anda genç kategorisindeyiz.🤦🤦🤦
65 e de genç demek ne biliim yani :KK70: kandıralım mı yani kendimizi bu değerlere göre 😂😂😂

Merhaba kızlar yaşlarınızı sorsam ayıp eder miyim acaba? 🙄 ben 31 e giriyorum. Bazen erken evlenseydim de çocuk için bu kadar uğraşmazdım diyorum. 5 yıla bi çocuk sığdırabildim anca🤭
5 yıllık evliyim 24 yaşındayım 2 prensesim var 3. Gebeliğim malesef sağlıklı gebelik değilmiş ölmüş aldırdım cennette beni bekliyor 😓😓🙏🙏

Öyle mi yapyım en erken zaten çarşamba verebilirim canım
Evet canım inşallah olur🤲

Olabilir canım normalden farklı yaptıgımı sormuştu o yüzden öyle dedim tabi en önemlisi nasip💓
Hayır yapmadım canım bir gün dolu bir gün boştu benim jelde spermlern yumurtaya gitmesini kolaylaştırıyormus vajinaya sıkılıyor
Link var mı acaba 😢

Öyle mi yapyım en erken zaten çarşamba verebilirim canım
Evet canım inşallah olur🤲

Olabilir canım normalden farklı yaptıgımı sormuştu o yüzden öyle dedim tabi en önemlisi nasip💓
Hayır yapmadım canım bir gün dolu bir gün boştu benim jelde spermlern yumurtaya gitmesini kolaylaştırıyormus vajinaya sıkılıyor
Ya da ürünün adı nedir

Benim kasığımda çok batma vardı bir de bel ağrısı benim gebelik sancılı oluyor normalde zaten. İki gün önce oğlumu kucağımda taşıdım eşyalar da vardı kahverengi leke oldu adete daha bir hafta olunca şüphelendim gidip test vereyim dedim öyle belli oldu. Şimdi de ara ara batma oluyor sizin de hayırlı olsun sağlıkla doğsun inşallah ❤️🙏
Hayırlı olsun sağlıkla kucağınıza alın inşallah 🤲

Benim kasığımda çok batma vardı bir de bel ağrısı benim gebelik sancılı oluyor normalde zaten. İki gün önce oğlumu kucağımda taşıdım eşyalar da vardı kahverengi leke oldu adete daha bir hafta olunca şüphelendim gidip test vereyim dedim öyle belli oldu. Şimdi de ara ara batma oluyor sizin de hayırlı olsun sağlıkla doğsun inşallah ❤️🙏
Bende batma falan yok ben elendim kesin 😄 benim adetim 1 ay ağrısız bir ay ağrılı oluyor o yüzden ağrımda yok şu an. Neyse az kaldı bakalım ne olacak.

ben eşime içmicem diyince pavyondakılar o kadar içe içe doğuruyorlar sana da bi bardakla bir şey olmaz diyor ))))
Yani haklı tabi 😂😂biz işte uzun zaman uğraşınca pipirikli olduk ota moka şüpheyle yaklaşıyoruz artık 😂😂 geçen gün duş alırken aklıma geldi bu duş jelleri engeller mi diye.neyseki hemen susturdum iç sesimi 😂😂

Yani haklı tabi 😂😂biz işte uzun zaman uğraşınca pipirikli olduk ota moka şüpheyle yaklaşıyoruz artık 😂😂 geçen gün duş alırken aklıma geldi bu duş jelleri engeller mi diye.neyseki hemen susturdum iç sesimi 😂😂
haha iyice kafayı yedik biz)) benim bat bu gün gelmesi lazımdı gelmedi, adet ağrım var 2-3 gündür ama gelmiyor

X