2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Merhaba kızlar yaşlarınızı sorsam ayıp eder miyim acaba? 🙄 ben 31 e giriyorum. Bazen erken evlenseydim de çocuk için bu kadar uğraşmazdım diyorum. 5 yıla bi çocuk sığdırabildim anca🤭
İyi geceler canım bende 16 yaşımda evlendim 2 kızım var 25'im şuan 😀
erken evlilikle alakası yok bence arkdsm 23 de evlendi çocuğu hiç olmuyor eşininde kendisininde problemi yok Dr normal yollarla olur demiş 🤷
Yani öyle düşünme Rabbim hayırlısını nasip etsin inşallah

Demeyeydin iyiydi bunu :KK70: ben bir buçuk aya dolu dolu 40 olacağım neyin kompleksine gireceğime şaşırıyorum artık yaşa mı çocuğum olmamasına mı olsa da yaşlı anne olacağıma mı bağırsaklarım her gün daha da işlevini yitirmesine mi hala küçük çocuklara ablacım diye sesleniyorum sonra kendimden utanıyorum ufalda cebime gir diyorum kendime çaktırmadan 😂😂😂
Öyle deme canım ya 40 yaş ne ki kaç yaşında anne olanları görüyoruz hiç de yaşlı falan değilsin ❤️

İyi geceler canım bende 16 yaşımda evlendim 2 kızım var 25'im şuan 😀
erken evlilikle alakası yok bence arkdsm 23 de evlendi çocuğu hiç olmuyor eşininde kendisininde problemi yok Dr normal yollarla olur demiş 🤷
Yani öyle düşünme Rabbim hayırlısını nasip etsin inşallah
Amin canım inşallah 🤲 Ayrıca gerçekten de yaşla fazla alakalı değil 18 yaında evlenen bile 2 yıl tedavi görüyor öyle çocuğu oluyor ama annelerimiz hiç öyle değilmiş maşallah patır patır🤭 acaba sorun bizde mi yoksa yediğimiz içtiğimizden mi oluyor 🙄

Merhaba kızlar yaşlarınızı sorsam ayıp eder miyim acaba? 🙄 ben 31 e giriyorum. Bazen erken evlenseydim de çocuk için bu kadar uğraşmazdım diyorum. 5 yıla bi çocuk sığdırabildim anca🤭
Bende 37 yaşındayım 10 yıla bir çocuk sigdiramadim dahaca bakalım inşallah rabbim nasip ederse bundan sonra sığdırırız 😀😀

Yaa özür dilerim valla ben kendimce düşündüm üzdüysem affet gerçekten senin için ayrı dua edecem😔🤲
Canımsın gram öyle düşünmedim vallahi şaka yaptım ben de. Yani dua edeceksen tabi üzdüğünü varsayabilirsin :KK70: sen et yine de Allah kabul etsin inşallah hepimizin hepimize duasını 🤲🤲🙏🙏❤️❤️

Benim 34 canım. İlk kez geçen ay korunmayı bıraktım. Açıkçası bazen benim de düşündüğüm br konu ancak öncesinde hiç hazır değildim.

Benimki de 9 şubat kaset testte çıkmışmıydı. Belirtiniz varmıydı
Benim kasığımda çok batma vardı bir de bel ağrısı benim gebelik sancılı oluyor normalde zaten. İki gün önce oğlumu kucağımda taşıdım eşyalar da vardı kahverengi leke oldu adete daha bir hafta olunca şüphelendim gidip test vereyim dedim öyle belli oldu. Şimdi de ara ara batma oluyor sizin de hayırlı olsun sağlıkla doğsun inşallah ❤️🙏

Canımsın gram öyle düşünmedim vallahi şaka yaptım ben de. Yani dua edeceksen tabi üzdüğünü varsayabilirsin :KK70: sen et yine de Allah kabul etsin inşallah hepimizin hepimize duasını 🤲🤲🙏🙏❤️❤️
Amin inşallah gerçekten edicem tam ismini söyleyebilir misin canım

X