2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Kızlar lütfen bana da yardımcı olun bende gebelik düşünüyorum o gelen akıntının kesilmesini mi bekleyeceğim yani ilişki günü için 🙏🏻
Gelen akıntı, içeri giren spermin daha uzun yaşamasını sağlayan bir akıntı. Aslında akıntı gelmeye başladığında mutlaka ilişkiye de başlamak gerekiyor sıkça.

Arkadaşlar merhaba benim bugün iğne vurulalı 9. Günüm dayanamayıp kan testi verdim adetime 9 gün var bugün akşam 5 gibi verdim sonucum 13,4 çıktı nasıl sizce iğne etkisi olabilir mi acaba
Az daha sabretseydin keşke iğneden sonra 9.gün acaba mı dan başka bişey getirmez
Testlerle koyulaşmayı takip edersen daha iyi olur sabahları
İnşallah seninledir🤲

Aynen canım bana da yüksek geldi ben oğluma hamleyken bata 4 gün kala 100 olarak öğrenmiştim. İkinci hamilelik 7.haftada düştü onu da 4 gün kala 50 olarak öğrendim ama bu sefer daha da önce yaptırdım 245 yüksek geldi. Lekelenme için doktorum yarın çağırdı düşük geçmişim olduğu için bakalım ne diyecek tekrar kan alır muhtemelen artıştan belli olur
Ben de merak ettim. Bize de yaz mutlaka.. ultrasonda da görünmez ki bu degerle vajinal baksa gorunur mu acaba

Canım resime yansıyan bişey yok ama resimden de olabilir, sen görüyor musun
Ya bilmiyorum göz yanılması mı anlayamadım sanki çok çok hafif görüyor gibiyim ama bilmiyorum sabah tekrarlayacağım

Eklentiler

• D54A89B9-C423-4E4B-8A6E-A45E1452940C.jpeg
    D54A89B9-C423-4E4B-8A6E-A45E1452940C.jpeg
    111,2 KB · Görüntüleme: 51
Doktordan döndüm ben yine bol ağlamalı üzülmeli bir gündü. Yılda 3 4 kez hormon testi yaptırcam ben artık önlem için. Pazartesi verdiğim kanda tsh 0.01 çıktığı için doktora gitmiştim. Tekrar kan testi ultrason yapıldı. Zehirli guatr çıktı ,henüz ciddi seviyede değil çok şükür.ilaç verdi 1,5 ay kullanıp tekrar gidicem. B12, d vitamini ve Demir seviyelerin çok düşük dedi. D vit ve b12 için iğneye başladık demir için de hap kullanıcam.

Ben anlamıyorum kafama göre tahlil yaptırmasam ne olacaktı acaba? Doktor henüz kilo kaybına başlamadığın için ileri seviye değil dedi. Ben o zaman ne güzel zayıfladım diye sevinirdim hastalık aklıma bile gelmezdi.

Tabi bebek konusu yine ertelendi. Değerlerim normale dönene kadar iptal.beni en çok üzen de bu oldu zaten
Meraba çok üzüldüm geçmiş olsun inşallah düzelicektir🙏🏻 Sabır lazım

Az daha sabretseydin keşke iğneden sonra 9.gün acaba mı dan başka bişey getirmez
Testlerle koyulaşmayı takip edersen daha iyi olur sabahları
İnşallah seninledir🤲
Evet haklısınız ama 9. Gün hala kaset testler pembe çift çizgi çıkıyo bir türlü siliklik olmayınca testlerde bende verdim 2 gün sonra bidaha vericem kan o zaman kesin belli olur bence

Benim yarın çatlama gününü birinci gün sayarsam 11.gün test yapsam çıkar mı artık acaba fakat erken gebelik testim yok normal kaset test

Evet haklısınız ama 9. Gün hala kaset testler pembe çift çizgi çıkıyo bir türlü siliklik olmayınca testlerde bende verdim 2 gün sonra bidaha vericem kan o zaman kesin belli olur bence
İğne de en garantisi 14.günden itibaren doktorlarda 14 gün sonra test yap diyorlar çoğu.ben de ikinci iğnemin 10.günğndeyim hala bekliyorum test bile yapmadım korkudan😂aynen bir sonraki kan testinde çıkar ortaya 🤲😍

X