2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Yaaaa çok mutlu oldum 😍 İnşallah betalar çift çift artsın önce keseyi sonra kalp atışını sonra tekmelerini en son sağlıkla kucağına almayı görürsün inşallah 😍 21 den dolayı bir soru sormak istiyorum. Diyarbakırda mı yaşıyorsunuz çünkü ben de diyarbakırda yaşıyorum
İnşallah canım inşallah öyle olur gebeliğimiz 💓 çok heyecanlıyım arada durup endişleniyom artacak mı kese görecek miyim kalp atısı olacak mı diye🙈 eşim diyarbakırlı canım bende diyarbakırı çok benimsedi seviyorum sık sık geliyoruz diyarbakıra🥰

Yumurtanı görerken her günmü değerlendirdin canım?jeli bende kullandım ama olmadı bu ay yine jelle devam ederim..malesef aylardı avokado yedim bir şey olmadı..son zamanlar yarısını bile yiyemiyorum çok şiddetli mide ağrısı bana veriyor
Yok ben gün aşırı değerlendirdim yani aslımda sadece yumurtlamayı pik gördüğüm günü değerlendirdim bende geçen ay denediğimde jel kullanmıştım ama olmadı bu ay nasip oldu

D dra21 Cnm tebrik ederim
Sağlıkla artar inşallah🙏
Arkadasın dediği gbi bnde 4 günde 1 Kan verme taraftarıyım
Düşük değerle öğrenmek stresli oluyor
4 günde 1 de takip edebılır ve hesaplayabılirsın artışı

kızlar merhaba öncelikle Rabbim hepimize sağlıklı bebekler nasip etsin kızlar benim normalde regli döngüm 30 32 gün aralığındadır fakat geçen ay 4 Ocak‘ta 35 gün de geldi reglim bu ay döngümün 33. günündeyim hala gelen giden yok her an regli olacakmışım gibi hissediyorum beyaz süt gibi kremsi akıntım geliyor ama çok hafif göğüslerimde hafif sızlama var bel ağrım var kasık ağrım var sizce bu regli olabilir mi yoksa hamilelik mi? Benim gibi olup hamile olduğunu öğrenen var mı ben gene kuruntu mu yapıyorum acaba cevaplar için şimdiden teşekkür ederim
Cnm Bnımde reglim o sekılde 30 ile 37 gün arası değişiyor, yumurtlamamı hesaplayamıyorum.
Bnımde bu ay 4 gün geçti. Regl beklıyorum
Bu ay takip yaptırcam inş
33. Gun demişsin test yapsan çıkar zaten

Cnm Bnımde reglim o sekılde 30 ile 37 gün arası değişiyor, yumurtlamamı hesaplayamıyorum.
33. Gun demişsin test yapsan çıkar za
33. Gun demişsin test yapsan çıkar zaten
İns çıkar canım ins ikimizde burada isteyen herkes evladına sağlıkla kavuşur test yapmaktan da korkuyorum gene negatif olacak diye yapmadan da bekleyince acaba var mı diye düşünüyorum ay çok garip yaaaa ama benim hep 30-32 arası kesin gelirdi bi geçen ay 35 ı buldu bende anlamadım 🥺

Yok ben gün aşırı değerlendirdim yani aslımda sadece yumurtlamayı pik gördüğüm günü değerlendirdim bende geçen ay denediğimde jel kullanmıştım ama olmadı bu ay nasip oldu
Canim ben jellerin çok etkili olduğunu düşünmüyorum. Sadece denk geliyordur o ay hamile kalan varsa.
Bence tamamen ticari.

İnşallah canım inşallah öyle olur gebeliğimiz 💓 çok heyecanlıyım arada durup endişleniyom artacak mı kese görecek miyim kalp atısı olacak mı diye🙈 eşim diyarbakırlı canım bende diyarbakırı çok benimsedi seviyorum sık sık geliyoruz diyarbakıra🥰
Ne güzel çok sevindim 🌸

Kizlar bisey sorcam simdi benim bata daha 1 hafta 10 gun var gibi.. bu aydan da pek umudum yok sanki.. o yuzden subati pas gecip diyete baslamak istiyorum. Kiraz sapi cayi chia tohumu keten tohumu cubuk tarcin vs klasik diyet listesi yiyeceklerinin olumsuz bir etkisi olur mu sizce? Bilgisi olan var mi? Tam da emin olamiyorum bata cok oldugu icin testin de anlami yok. Varsa bisey olumsuz etkilenir mi die aklıma da gelmiyir degil. Spor falan da yapacagim moda girdim sanki

Kizlar bisey sorcam simdi benim bata daha 1 hafta 10 gun var gibi.. bu aydan da pek umudum yok sanki.. o yuzden subati pas gecip diyete baslamak istiyorum. Kiraz sapi cayi chia tohumu keten tohumu cubuk tarcin vs klasik diyet listesi yiyeceklerinin olumsuz bir etkisi olur mu sizce? Bilgisi olan var mi? Tam da emin olamiyorum bata cok oldugu icin testin de anlami yok. Varsa bisey olumsuz etkilenir mi die aklıma da gelmiyir degil. Spor falan da yapacagim moda girdim sanki
Canim hamileliği öğrenene kadar alınan besin ve gıdaların hatta ilaçların kötü bir etkisi yok.
Ondan kullanabilirsin.

Kızlar lütfen bana da yardımcı olun bende gebelik düşünüyorum o gelen akıntının kesilmesini mi bekleyeceğim yani ilişki günü için 🙏🏻

İnşallah güzel ilerler ay çok heyecanlıyım olursa ilk gebeliğim olcak benim🙈

Ben 4. Ayın içindeydim bu ay diğer aylara göre farklı olarak öncelikle ben bir önceki ay uzun bir enfeksiyon tedavisi gördüm yaklaşık 20 gün falan antibiyotik ve fitil kullandım açıkçası bunun etkili olduğunu düşünüyorum içeride süregelen bir enfeksiyon varsa engellemiştir diye düşünüyorum onun dışında günaşırı beraberlik yaşadık pik gördüğüm sabahın gecesi birliktelik oldu sadece o gün jel kullandım onun dışında farklı bir şey yapmadım açıkçası Avokado yedim bide bir hafta
Balım jel derken ne demek istedin ? Bir de gün aşırı birlikte olduk derken, doktorlar iki günde bir deneyin diyor. Sen her gün deneme yapmış mıydın?

10 subat bat icin 245 cidden yuksek canim ya.. olumsuz anlamda soylemiorum tabiki yuksek beta iyidir bence.. ikiz olma ihtimali yuksek gibi gelio sanki
Aynen canım bana da yüksek geldi ben oğluma hamleyken bata 4 gün kala 100 olarak öğrenmiştim. İkinci hamilelik 7.haftada düştü onu da 4 gün kala 50 olarak öğrendim ama bu sefer daha da önce yaptırdım 245 yüksek geldi. Lekelenme için doktorum yarın çağırdı düşük geçmişim olduğu için bakalım ne diyecek tekrar kan alır muhtemelen artıştan belli olur

Kızlar bu testte bişey görebilen var mı ?

Eklentiler

• 21D79AB3-8ABE-43DC-B1C6-0EB1C04BE217.png
    21D79AB3-8ABE-43DC-B1C6-0EB1C04BE217.png
    648 KB · Görüntüleme: 48
X