2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Sat 4 Ocak olan arkadaşlar yumurtlama durumunuz ne durumda ? Ovülasyon testi kullanmıyorum bu ay yumurtlama belirtilerimi hissetmedim ilginç bir şekilde

Bir türlü tutturamadık ya o test bu vitamin bu bilmemne bende artık çok üstüne düşmemeye çalışcam kime sorsam çok kafaya taktığın için diyor strese girince bazı şeyler daha zor oluyor önce kafa rahat olmalı bende o yok zaten ben baştan mağlup başlıyorum dedimya o ovulasyon testlerini falan keşke almasaydım evde birkaç gebelik testi yeter oda hani olur geç kalırsa adet diye benim yolum bu olacak sanırım umarım hepimizin yüzümde sevin çığlıkları atacağımız sağlıklı bebekler yola çıkar ne diyim

Sat 4 Ocak olan arkadaşlar yumurtlama durumunuz ne durumda ? Ovülasyon testi kullanmıyorum bu ay yumurtlama belirtilerimi hissetmedim ilginç bir şekilde
Ah malesefki dündü akıntıdan biliyorum ben canım ve vücut ısımdan görümcem misafirliğe geldi eşimde hasta değerlendiremedim malesef

İnşallah canım ya doğru diyorsun valla ovu testleri beni de geriyor hele de doğru düzgün görünmüyorsa yumurta mı yok aman olmadı mı çatlamadı mı yumurtam nerde derken can sıkıyor. Ama okumak araştırmak ya da başkalarının hikayelerini dinlemek bana tam tersine iyi geliyor o yüzden burayı seviyorum

Hep var mı öyle nişey bende de oluyor arada çok sinir bozucu
Ateşine nolmuş (
Evet öncedende vardı ara ara olur uyutmazdı. Hamileyken aşırı olmaya başladı maden suyu içip 20-25 dk bacak hareketleri yaparsam uyuyabiliyorum.

Ateşim yerlerde geceden belliydi zaten şaşırtmadı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…