2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Bir türlü tutturamadık ya o test bu vitamin bu bilmemne bende artık çok üstüne düşmemeye çalışcam kime sorsam çok kafaya taktığın için diyor strese girince bazı şeyler daha zor oluyor önce kafa rahat olmalı bende o yok zaten ben baştan mağlup başlıyorum dedimya o ovulasyon testlerini falan keşke almasaydım evde birkaç gebelik testi yeter oda hani olur geç kalırsa adet diye benim yolum bu olacak sanırım umarım hepimizin yüzümde sevin çığlıkları atacağımız sağlıklı bebekler yola çıkar ne diyim 😘😘😘
Aynen oyle takmamak akışına bırakmak ama onuda yapabilen işte.. ben pek yapanilenlerden değilim 😊 Allah herkese hayırlısını versin 🙏

İlaçta kullanamıyorsun😔 bol bol vitamin alıp dinlen bari. Tavuk suyu çorba da olsaydı o da iyi gelirdi. Ah aynı şehirde olsaydık yapar getirirdim
Ah canım benım guzel yuregıne saglık valla antıbıyotık ıcıyorum oyle boyle degıl cunku yumurtada catlamıs

Eklentiler

• 38CF88DA-A204-4744-A82D-C3B739FBF8CE.jpeg
    38CF88DA-A204-4744-A82D-C3B739FBF8CE.jpeg
    60,3 KB · Görüntüleme: 36
Hemen yapıştırıyorum canım😍
Zeynoo sen de ver canım bu arada benim en sevdiğim isimdir zeynep neden bilmem O _okyanus
Başka vermek isteyen de linkini atın bana öğrendim yapmayı 😂😂
Ay bende çok seviyorum adımı ne yalan soyleyeym 😀 rahmetli dedem koymuş adımı. Ateş ölçümü yapmiyorm canm tablo yok benm 😊

Ay bende çok seviyorum adımı ne yalan soyleyeym 😀 rahmetli dedem koymuş adımı. Ateş ölçümü yapmiyorm canm tablo yok benm 😊
Niye yapmıyon niye bozuyorsun ki şimdi düzeni 😂😂 ben çok seviyorum çok eğlenceli herkesin tablosunu gezmekte hoşuma gidiyor 😂😂 bide burda garip topicler var onları okumakta eğlenceli 😂😂😂

X