2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Benim ki kimyasal mıydı yoksa sahte kuruma çizgisimiydi bilmiyorum ama adetim 2. Günü silin çizgi çıkmadı aynı test normale döndü hayali çizgi vardı bende kimyasal mıdır sence canım ama adetin beklenenden 2 gün önce geldi
Canım elin olmak için kan testi şart bence ya. Ben o test eşik çıkardığı an gidip kan verdim negatif çıkmıştı

Tatlım ben d adetin 2. Günündeyim 🙈 Allahım hayırlı zamanda sağlıkla nasip etsin bebeklerimizi🤲🏻❤️
Ben artık istemiyorum bir şey yapmak soğanıda inciride arada yapıyorum Allah'ım ne zaman isterse o zaman olsun dilerim hepimiz sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin kimsenin kucağını boş koymasın amin 🙏🙏❤❤

Ben 2 klomen tedavimin 2 sindede kist sorunu ile karşılaştım. Doktor açıkcası hangi ilacı verirse onunla devam ediyorum. Pcos var bide bende ayrıca. Valla bilmiyorum zaten tedaviye başladığımdan beri vucut şeklim değişmeye başladı hem psikolojik hem bedensel çok değişim yaşıyorum..
Bende de hep kist cikiyor hatta vitamin kullansam bile kistlesiyor bazi yumrtalarm. Bu bazj pcolularin sorunudur bende nerdeyse senenin on ayinda kist vr oluyor gecior tekrr cikiyor letu vermisti bana onda da cikti yani o doktorla alakali degil ama bnm doktorum klomen vermedi letu ii dedi sana

Belki de inş canım nasibi nefesi varsa zaten gelir diyorum sıkıldım yani takip takip az çok akıntımı biliyorum ovülasyon yaptığım zamanda nasıl olduğumu biliyorum dün mesela başladı şeffaf alıntım bugünde var ama yoğunluk tam değil daha az bide az uzuyor daha bi kaç günü var benim tahminim cuma cumartesi pazar günü bekliyorum tahminim de yanılmazsam artık kalanı nasip kısmet bi diyeyim :)
Hadi bakalımm değerlendirme günleri yaklaşmış😊 valla ben yaptım ovulasyonu ama mecbur kaldım enfeksıyon ıcın ovul kullanıyorum ona göre değerlendiricem yoksa bu ay benimde yapasım yok nedenini bilmiyorum😂

Ben bu ay elendim yine @Niqu fnd_50 fnd_50 sevayd sevayd @Papatyamaviss inşallah sizler güzel haberler alırsınız dualarımdasınız 🙏🙏❤❤
Canım sağol Allah razı olsun birlikte olsun inşallah 🙏🙏
Hemen karalar bağlama misafirin geldi mi hemen ,gelene kadar değeelendirseydin bari 4 ocak 1 şubat demişsin tam bu aralar çatlaman olması lazım normalde

Canım sağol Allah razı olsun birlikte olsun inşallah 🙏🙏
Hemen karalar bağlama misafirin geldi mi hemen ,gelene kadar değeelendirseydin bari 4 ocak 1 şubat demişsin tam bu aralar çatlaman olması lazım normalde
Görümcem geldi eşimde hasta zaten eşim servisçi canım sabah 7 akşam 9 e yorgun oluyor felan canım değerlendiremedim malesef kısmet nasip canım bana değil siz ve tüm isteyenlere sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin rabbim 🙏🙏❤❤

X