2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Niye yapmıyon niye bozuyorsun ki şimdi düzeni ben çok seviyorum çok eğlenceli herkesin tablosunu gezmekte hoşuma gidiyor bide burda garip topicler var onları okumakta eğlenceli
Bir de eşime sor her sabah bip bip reglken ölçmeyim de biraz dinlensin

Ay evet bende denk geliyorum saçma sapan konulara bir ekip var full troll nasıl dalga geçiyolar saçma konu açanlarla

Niye yapmıyon niye bozuyorsun ki şimdi düzeni ben çok seviyorum çok eğlenceli herkesin tablosunu gezmekte hoşuma gidiyor bide burda garip topicler var onları okumakta eğlenceli
Deneyeyim bi dedim ama yapamadım tablo işini anlamadm yani birde bir sabah ölçtum 2 sabah olcmedm sıkıldım yapmadm

Kankiler ben regl oldum ama bunalımlara ağlama krizlerine girmedim hem siz hem de zaman iyi geliyor bana yeni aydan umutluyum. Son ay yumurtlama günümü tespit etmek dışında bir şey yapmamıştım. Bu yeni ayda beslenmeye dikkat edicem, eşime ve kendime vitaminler alıcam. Stresten uzak kalmak için de bir dolu bir boş devam edicem. Ateş ölçerim ama ovü testi yapmam galiba. Ovü de ne zaman koyu görsem ilişki olmak zorunda gibi hissediyorum o da bizi yoruyor üst üste. Geçen yıl bir dolu bir boş ile hamile kalmıştım zaten Hepimizden güzel sonuçlar çıkması için de bol bol dua edicem

Bir de eşime sor her sabah bip bip reglken ölçmeyim de biraz dinlensin

Ay evet bende denk geliyorum saçma sapan konulara bir ekip var full troll nasıl dalga geçiyolar saçma konu açanlarla
Konuyu açan bi türlü dalga geçenler kızanlar başka türlü en son birine üzüldüm 5 senelik sevgilisi nişanlısı gitmiş yabancı bi kadınla iki haftada internetten evlenme kararı almışlar herkes yazmış çifte vatandaşlık uğruna seni satmış ava giderken avlanır kesin iyi olmuş kurtulmuşsun falan filan çok hikaye var bazıları da haydar dümen hikayeleri sürtünmeyle gebe kalırmıyım falan filanlar

İnşallah canım aynen umutla yola devam edeceğiz takdir Allah tan biz de elimizden geleni yaparız

Ahahahaahh al kahveni akşam oku eğlen. Ya ben buraya yıllar önce üyelik oluşturmuşum ama ne için hatırlamıyorum son 3 aydır kullanıyorum bırakamıyorum

Ahahahaahh al kahveni akşam oku eğlen. Ya ben buraya yıllar önce üyelik oluşturmuşum ama ne için hatırlamıyorum son 3 aydır kullanıyorum bırakamıyorum
Bana çok pis bağımlılık yaptı valla memnunum gayet bide benim fazla arkadaşım da yok eş durumundan ötürü pek görüşemiyorum kimseyle o yüzden siz arkadaşlık ihtiyacımı karşıladınız resmen inşallah gün gelir de gerçekten tanışmakta nasip olur

Ayy ne güzel olur Kayseri’ye geleni bekliyorum

İnsallah kuzum ya. Benim amh bakildi 7.11 ciktim ama.polistik bulgusu yok dedi. Boyle bissy duydun mu hic ?
Polikistik bulgusu yoksa sıkıntı yapma canım belki ölçüm hatalı oldu. Başka bir ay tekrar ölçtürsen farklı bir hastanede. Hem farklı doktorların görüşünü almakta iyi oluyor

Polikistik bulgusu yoksa sıkıntı yapma canım belki ölçüm hatalı oldu. Başka bir ay tekrar ölçtürsen farklı bir hastanede. Hem farklı doktorların görüşünü almakta iyi oluyor
Ya canim soyle bir durum var. Her ay yumurtlama var catlama var ultrasonda kistik yapi yok. Adetler duzenli. Lh ta yuksek.degil. yumurtalarin gayet guzel dedi rahim filmi cekildim.ustune. bu aydan umutluyum. Jelde aldim fakat nasil kullanacagim bilmiyorum

Ooo maşaAllah gerisi Allah’a emanet artık vakti saati gelmiştir İnşAllah
Jeli bende bilmiyorum kullanan arkadaşlar anlatıyordu sıkıp 5 dk sonra ilişki oluyormuş Ben onu uygulayamam diye almadım

Ooo maşaAllah gerisi Allah’a emanet artık vakti saati gelmiştir İnşAllah
Jeli bende bilmiyorum kullanan arkadaşlar anlatıyordu sıkıp 5 dk sonra ilişki oluyormuş Ben onu uygulayamam diye almadım
Ben geçen ay bir kere kullandım 5 dk önce sıktım içine o kadar ama çatlamadan sonraydı bu ay tam deneyeceğim inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…