2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Yaa ( sen iğneyle beraber mi kullandın canım
Bana femaraylq başla ama devam et dedi rahim kalınlaşması içinmiş o di mi
Doktor söylemedi ama okuduklarımdan öyle anladım
Yok iğneyle başlamadım ben..o zaman yoktur mide bulantım..ilaca başlarken oldu..6 gün tek iğne sonra hem iğne hem ilaç ve şimdide bir tek ilaçla devam ediyorum.

Yok iğneyle başlamadım ben..o zaman yoktur mide bulantım..ilaca başlarken oldu..6 gün tek iğne sonra hem iğne hem ilaç ve şimdide bir tek ilaçla devam ediyorum.
Anladım canım sen inşallah cumayı güzel hayırla geçirde gel bize anlat sonra

Bende akıntıya dair tık yok canım. Ctesi çok merak ediyorum umarım sağlıklı güzel yumurtalarim oluşmuştur. Yaaaa ne güzel fayda almışsın alabilirsin demekki yine :) çok sancim var böyle çatlıyor yanıyor ağrıyor gibi bir tuhaf klomenim dün bitti. Oğlun olduğunda kaç yumurtanın oluşmuştu ve günleri nasil degerlendirmistin canım bir de catlatma iğnesi kullanmış miydin

Takıp hıc yapmadık doktor verdı sonra sık ılıskı dedı canım hamıle olduhımı ogrendıgmde kasıklarım cok sancıyordu ultrasonda bakarken gordu dr kıstlerı

Benim yaptığım test bundan değildi sma bu testin markası ne acaba
Benim ki kimyasal mıydı yoksa sahte kuruma çizgisimiydi bilmiyorum ama adetim 2. Günü silin çizgi çıkmadı aynı test normale döndü hayali çizgi vardı bende kimyasal mıdır sence canım ama adetin beklenenden 2 gün önce geldi

Bence hala ımut var canım baktım tekrar senin ortalama yüksekliğin o aralık zaten . Aynen dediğin gibi yarın belirleyici olacak , inşallah orda kalır ya da daha yükseğe atar canım
Ben regl olacağımı kabullenmişken içimde yeniden umut yeşerttin hayırlısı olsun İnşAllah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…