2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Canım elin olmak için kan testi şart bence ya. Ben o test eşik çıkardığı an gidip kan verdim negatif çıkmıştı

Tatlım ben d adetin 2. Günündeyim Allahım hayırlı zamanda sağlıkla nasip etsin bebeklerimizi
Ben artık istemiyorum bir şey yapmak soğanıda inciride arada yapıyorum Allah'ım ne zaman isterse o zaman olsun dilerim hepimiz sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin kimsenin kucağını boş koymasın amin ❤❤

Bende de hep kist cikiyor hatta vitamin kullansam bile kistlesiyor bazi yumrtalarm. Bu bazj pcolularin sorunudur bende nerdeyse senenin on ayinda kist vr oluyor gecior tekrr cikiyor letu vermisti bana onda da cikti yani o doktorla alakali degil ama bnm doktorum klomen vermedi letu ii dedi sana

Hadi bakalımm değerlendirme günleri yaklaşmış valla ben yaptım ovulasyonu ama mecbur kaldım enfeksıyon ıcın ovul kullanıyorum ona göre değerlendiricem yoksa bu ay benimde yapasım yok nedenini bilmiyorum

Ben bu ay elendim yine @Niqu fnd_50 sevayd @Papatyamaviss inşallah sizler güzel haberler alırsınız dualarımdasınız ❤❤
Canım sağol Allah razı olsun birlikte olsun inşallah
Hemen karalar bağlama misafirin geldi mi hemen ,gelene kadar değeelendirseydin bari 4 ocak 1 şubat demişsin tam bu aralar çatlaman olması lazım normalde

Canım sağol Allah razı olsun birlikte olsun inşallah
Hemen karalar bağlama misafirin geldi mi hemen ,gelene kadar değeelendirseydin bari 4 ocak 1 şubat demişsin tam bu aralar çatlaman olması lazım normalde
Görümcem geldi eşimde hasta zaten eşim servisçi canım sabah 7 akşam 9 e yorgun oluyor felan canım değerlendiremedim malesef kısmet nasip canım bana değil siz ve tüm isteyenlere sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin rabbim ❤❤

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…