2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Bu ay hiç takip yapmıcam kafaya takmıcam dedim tüm sakinliğimi korudum taaa ki bat günü yaklaşmaya başlayıncaya kadar şu günler geçmiyor sanki bata az kalanlar nasıl geçiriyorsunuz günlerinizi 😃
Valla ben de aynı durumdayım geçmiyor bi türlü🙂

Kızlar yumurtlama takibini hangi uygulamalardan yapıyorsunuz bende periosfer ve takvimim uygulamaları var😀

Erken gebeliklere güvenilmiyor evet ama artık kaset testlere de güvenim kalmadı bundan sonraki aylarda gecikmeyi bekleyip kan vericem (sayısız test yaptı) 🤭
Tam diyorum ki regl i bekle 3. Gun yeni tedavi için doktora git bu ay olmadı şu fotoğraftakileri okuyorum içim yine umut doluyor 🤣🤣🤣 Allah yıpratmadan hepimize nasip etsin inşallah.

Eklentiler

• Screenshot_20230204_153010_Chrome.jpg
    Screenshot_20230204_153010_Chrome.jpg
    111 KB · Görüntüleme: 61
  • Screenshot_20230204_151243_Chrome.jpg
    Screenshot_20230204_151243_Chrome.jpg
    131,8 KB · Görüntüleme: 62
  • Screenshot_20230204_145646_Chrome.jpg
    Screenshot_20230204_145646_Chrome.jpg
    78 KB · Görüntüleme: 61
Tam diyorum ki regl i bekle 3. Gun yeni tedavi için doktora git bu ay olmadı şu fotoğraftakileri okuyorum içim yine umut doluyor 🤣🤣🤣 Allah yıpratmadan hepimize nasip etsin inşallah.
Valla ben de kan testi yapmaktan bıktım aile hekiminden utanıyorum artık😀 en son kadın bi ara ver istersen dedi🤭

O takvim nasıl hesaplanıyor bi türlü anlamadım 😀
Çin takvimini biliyorum. Cinsiyet hesaplama
Kaç yaşında ve hangi ay hamiş kaldıysan cinsiyetını soyluyor

Fakat şu var ki Çin takvimi deki yaş hesaplama farklı.
Bzım şuanki yaşımız değil

İnternetten bakın 'Çin takımı yaş hesaplama'

Önce yaş hesaplanacak sonra Çin takvımınde ki yaşa göre bakılacak

Çin takvimini biliyorum. Cinsiyet hesaplama
Kaç yaşında ve hangi ay hamiş kaldıysan cinsiyetını soyluyor

Fakat şu var ki Çin takvimi deki yaş hesaplama farklı.
Bzım şuanki yaşımız değil

İnternetten bakın 'Çin takımı yaş hesaplama'

Önce yaş hesaplanacak sonra Çin takvımınde ki yaşa göre bakılacak
Valla ben bile kendi yaşımı doğru dürüst bilmiyorum çin takvimi nerden bilsin 🤣🤣🤣

Valla ben de kan testi yapmaktan bıktım aile hekiminden utanıyorum artık😀 en son kadın bi ara ver istersen dedi🤭
🤣🤣🤣 kuzum regl günümü bekleyecem. Şimdi 26 ocak normalde tutmuş olması lazım doktor un verdiği tarihe göre. O gün dahil 10. Günüm oluyor testi erken mi yaptım hala umut var mı kafamda deli sorular

Kızlar dün gece 2 gibi yaptığım ovulasyon testi üstteki olan. Alttaki de bugün öğlen yaptığım test. Bence çatlamış sizce de çatlamış mı. (Diğer foto daha açık çıkmış ama ilk foto gibi normalde)
Çatlamış çatlamış baya açık renk ☺️

X