2023 Şubat gebelik planlayanlar🌺🌺

Kızlar elimde femara var doktor bana olmazsa gel femaraya bi sabah bi akşam olmak üzere 2 kere içerek başlicaksın demişti. Ben daha fazla doktora gitmek istemiyorum. Sizce reglin 3. Günü sabah akşam olmak üzere 5 gün içsem. Sonra bıraksam. Nasıl olur? Çatlama sorunum yok şükür yumurtalar çatlıyo. Ama muayene hakkım bitti daha hamile kalamadan o yüzden gitmek istemiyorum. Kendim evde başlim diyorum?
3.gün mü başlanıyordu? Sanki 5.gündü başlama zamanı yani klomene öyle başladım diye hatırlıyorum ama yanılıyorda olabilirim

Ama Bizim de eskiden öyleydi adam hep kaçıyordu yumurtlama zamanı ereksiyon problemi oluyordu neymiş çocuk için yapıldığı aklına gelince konsantre olamıyormus bende dayadım buna macun du vitamin takviyesi şimdi o bekliyor ne zaman olacak hafta sonu gelse diye
Hangı macun nerde yaptırdın cnm ıcınde ne var onları yaz asıl🤣

5. Yılımız canım eşim annesine bağlı canım şimdi konuşmuyorum ne eltilerimle nede görümcelerimle tatil yapmayı bende istiyorum yazın fakat eşim servis şoförü birde annesi ne derse o şu ara sadece annesinin haksız olduğunu anladı bunada şükür Allah'ım hakkımızda hayırlısı ne ise o olsun teşekkür ederim desteğin için😍🙏
Evet herseyin hayırlısı canım tüm güzellikler bulsun seni aileni hakkında her zaman hayırlısı olsun 💕

Kızlar kardeşim dıs gebelik geçiriyormus İstanbul adatip hastanesi biz işlem yapamayız diyip Lütfi Kırdar hastanesine sevk etmişler ordada hic bir şey söylememişler eşi de acıbademi aramis orda kalmanız daha iyi demisler ameliyata alacaklarmış ama ne ameliyatı ne işlemi hic bir bilgi vermiyolar içeriye ve hastaneye kimseyi almiyolar benim bildigimmkadariyla bunun ignesi vardi imza atıp cikartsakmi cok zor bir durum icerisindeyiz bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi acaba 🙏🏻

Kızlaaaaaar ne yaptım ne ettim valla bu ay azmettim aha da bugünü de değerlendirttirdim 😂😂😂😂😂😂 adam hasta ateş sıtma ne ararsan var çok umudumu kesmiştim ama ilaç vitamin takviye azıcık kendini iyi hissettiği an gönlünü yaptım napim bugünü bekliyorum ya ayda bir oluyor ve bu ay aşırı bir hissim var olacak gibi hissediyorum niye bilmiyorum olmazsa da takdir ilahi çünkü elimizden geleni tam anlamıyla bu ay yaptık. Bugünü boş geçseydik çok üzülecektim normalde benim adam hasta ve yorgun olunca zordur yani ama işte baktı ben üzülüyorum kıramadı sağ olsun. Gerçekten olmazsa da üzülmicem en azından nasıl gayret ettik bilicem. Ve ilişkiden önce test yaptım silikleşmişti çatlamıştı yumurta🤲🏻 artık bekleyişe geçiyorum. Duanızı eksik etmeyin. Papatyamaviss Papatyamaviss @TASUU @bebekheyecani imagination forever imagination forever @savascii @Safransari melisaa93 melisaa93 @beyons trueliving_ trueliving_ glowb glowb @umutlubiri1 @mutluanne2779 @Mervenur277 @dra21 ve ismini etiketlemeyi unuttuğum diğer canlar🤲🏻
Dualarımız seninle bebeğimmm hayırlısı olsun inş 😍❤️ işte kadının gücü :))

X